Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 26 z 29 [ Príspevkov: 286 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 26 Júl 2021, 10:31 

libormsh cena je rozna, takze myslim, ze to ti nepomoze ked ti niekto napise sumu, bolo by dobre si dat projekt nacenit do viacerych firiem aby si mal predstavu o tom kolko to asi cele moze vyjst ;)

a rovnako je to aj so stavbou, ale stavba montovaneho drevodomu nie je stavba na roky :)

Poslať Napísal: 27 Júl 2021, 07:56 

Sliviak len myslím, že cena môže byť taký dosť zavádzajúci faktor nie?...Ale akože dobré je urobiť si nejaký ten prieskum, dať si proste vypracovať na základe projektu viacero cenových ponúk a pozrieť, čo kto zabezpečuje...Aké sú kde možnosti, podmienky a všetko...Aspoň môj pohľad je taký...

Poslať Napísal: 28 Júl 2021, 09:44 

Manel je realne aby sa nejaky taky drevodom postavil aj ja neviem napriklad za mesiac? Ci to uz fantazirujem? Kolko to zvykne tak v priemere trvat?

Poslať Napísal: 28 Júl 2021, 11:03 

Vlatek píše:
Sliviak len myslím, že cena môže byť taký dosť zavádzajúci faktor nie?...Ale akože dobré je urobiť si nejaký ten prieskum, dať si proste vypracovať na základe projektu viacero cenových ponúk a pozrieť, čo kto zabezpečuje...Aké sú kde možnosti, podmienky a všetko...Aspoň môj pohľad je taký...

no ved toto, ze je dobre vopred si pozistovat u viacerych firiem za aku cenu kto vie postavit montovany dom. vo vsetkom si treba spravit prehlad. my ked sme riesili aj strechu, tak sme viac firiem oslovili a cudoval by si sa, ake rozdiely medzi jednotlivymi firmami boli.

Poslať Napísal: 28 Júl 2021, 11:33 

Chlapici nám minulý rok stavali dom a akože klobúk dole pred nimi. Taká rýchlosť a všetko okolo toho, to som nečakal, no samozrejme som bol rád, lebo sme sa mohli rýchlo nasťahovať, čo bolo pre nás dôležité, nakoľko sme bývali u svokrovcov a viete ako to je, to nemusím asi opisovať :lol: :D

Poslať Napísal: 29 Júl 2021, 08:01 

...spravne tomu rozumiem, ze tato firma robi montovane drevodomy ale aj vaznikove krovy?...

Poslať Napísal: 02 Aug 2021, 06:52 

zdar IIgik - Kontrakting ano, ale neviem ci aj nejake ine firmy robia aj aj, to by si sa musel informovat, ale tito hej a maju bohate skusenosti v tomto odbore, mnoho rokov uz takze myslim, ze to stoji za zvazenie a teda o niecom to predsa len hovori ;)

Poslať Napísal: 03 Aug 2021, 14:04 

fichko len zase opatrne s tym, ze proste co najkratsie..
je dobre ked stavba netrva dlho, ale zase opatrne aby sa to neprejavilo na kvalite, cize je dobre oboznamit sa s tym, ze kolko to bude trvat ako sa bude postupovat aby to vsetko bolo ako ma byt..

Poslať Napísal: 09 Aug 2021, 08:22 

Fichko ty si aj pozeral a porovnával viacero firiem? Či na základe čoho si sa rozhodol pre nich?
Pave presne z toho mám takú obavu, že proste keď je niečo rýchlo, či potom nemôže s tým byť v budúcnosti nejaký ten problém. Vieš žeby proste začali steny praskať, že to pracovať alebo niečo. Či to všetko záleží od kvality roboty skôr či od čoho?
Viete mi k tomu niekto niečo viacej povedať? A dá sa zmestiť so stavbou domu do pol roka?

Poslať Napísal: 09 Aug 2021, 14:23 

Ganer dá sa to, za pár mesiacov máš dom postavený a teda nie je s tým problém, veľa záleží od materiálov použitých na stavbe, to je proste základ, aby sa na tom nešetrilo a potom sa dá životnosť porovnať aj s klasickými murovanými stavbami.
Základ je neísť po najnižšej cene, lebo to sa niekde potom dozaista prejaví.

Stránka 26 z 29 [ Príspevkov: 286 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre