Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 18 z 18 [ Príspevkov: 180 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 07 Jún 2021, 12:33 

hotdol píše:
A skridla vas plus k tomu co stala aj s doplnkami?...

Nás vyšla len čisto škridla + príslušenstvo na 8 500€ (samozrejme, že som ti to zaokrúhlil, boli to nejaké drobné ale presne si to už aj tak nepamätám, keďže to bolo pred pár rokmi). Cena ale závisí aj od toho, akú škridlu si vyberieš a aké príslušenstvo budeš chcieť. Najlepšie je si ísť dať spraviť cenovú ponuku, aby si presne vedel koľko ťa to cca výjde, lebo tam aj plocha strechy môže byť úplne iná ako napríklad moja alebo niekoho iného, kto ti tu odpíše.

Poslať Napísal: 17 Jún 2021, 08:58 

Ano tomu rozumiem. No aj tak ak to bola celkova suma, tak som celkom prekvapeny. Este by som sa chcel opytat, ci ste za prvotnu kalkulaciu aj nieco platili, respektive ako to u vas bolo teda priamo

Poslať Napísal: 08 Júl 2021, 20:36 

Vies co, aj ked som riesil strechu , mam ju od tondachu, tak priamo na stranke maju formular, na zaklade ktoreho ti vedia vypocitat spotrebu materialu teda skridle, ktoru budes potrebovat. Ak je to este aktualne, mohol by si to u nich vyskusat a mozno si tam aj vyberies

Poslať Napísal: 09 Júl 2021, 10:42 

ahaa, to som nevedel, ze sa to da aj takto, pojdem si nad to sadnut a vyskusam teda co to povie

Poslať Napísal: 14 Júl 2021, 11:14 

Takze maju tak povediac kalkulaciu zadarmo, co ti potom pride nejaka ta faktura na mail? Inak zaujimalo by ma preco prave palena skridla? Nechcel by si radsej plech napriklad?

Poslať Napísal: 19 Júl 2021, 08:58 

Ano ano presne tak. Proste posles par udajou s projektovou dokumentaciou a naspat ti pride vypocet a budu ta samozrejme aj telefonicky kontaktovat. No je to fajn, vies vyberies si priamo typ skridli a krasne budes vediet, kolko coho bude potrebovat

Poslať Napísal: 13 Aug 2021, 18:51 

tu ti posielam ten formular aby si vedel, ak by si nahodou potreboval. https://www.wienerberger.sk/sluzby-a-po ... ndach.html inak vyber skridle ti chvalim a to nie len preto, ze ju mam tiez na streche, no je to fakt kvalita s dlhorocnou tradiciou a paradnou povrchovou upravou

Poslať Napísal: 16 Aug 2021, 11:24 

...co sa tyka vymeny strechy na starom dome, stretol som sa uz s tym, ked znameho stari rodicia chceli takto renovovat...oni chceli teda tiez len vymenit skridle a krov ponechat povodny, ale tym ze nie su odbornici, nechali si poradit od svojich deti a zavolali si na to odbornika, ktory im potvrdil, ze krov je este dostatocne pevny a zachovaly a moze sa menit len samotna strecha...celkovo v takychto pripadoch je dobre si zavolat odbornika, lebo clovek ked sa do toho pusti sam aj ked s dobrym umyslom, moze na to doplatit...

Poslať Napísal: 15 Sep 2021, 14:10 

Asi tak, nad tym netreba velmi uvazovat, jednoducho ked mam stary krov, hned by som volal odbornikov. To by som si asi na zodpovednost nezobral, keby menim strechu bez toho. No a nakoniec zvolili aku stresnu krytinu? Tiez si spravili nejaky prieskum, nechali si poradit aku vybrat, alebo to uz boli rozhodnuti?

Poslať Napísal: 16 Sep 2021, 09:29 

-My sme si tak tiez davali pozriet povodny krov odbornikovi. Podla mna by to tak mal spravit kazdy, kto sa rozhodne menit strechu, lebo ako sa hovori istota je gulomet a radsej to mat poriadne odborne posudene ako nieco riskovat ak je krov prehnity. No a pri vymene sme sa my napriklad rozhodli pre Tondach a som rad, lebo takto mam aspon na xy rokov vystarane :)

Stránka 18 z 18 [ Príspevkov: 180 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre