Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 23 z 23 [ Príspevkov: 228 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Autor Správa
 Poslať Napísal: 14 Júl 2021, 09:05 

áno, vieš tam nájsť aj rôzne stolíky, kreslá, postele, no proste bars čo. prečo sa vlastne pýtaš zháňaš niečo?

Poslať Napísal: 15 Júl 2021, 08:43 

Oni majú prosím ťa okrem predajne v Bratislave aj nejakú inú? Rada by som sa totiž to u nich niekedy zastavila. Budeme zháňať novú sedaciu súpravu a čo som tak sledovala, majú veľmi zaujímavé kúsky v ponuke

Poslať Napísal: 17 Júl 2021, 20:29 

Predajne majú v Bratislave a potom ešte jednu v Prievidzi, tak neviem, ktorú máš bližšie, no isto by som si prešla ich ponuku. Sami máme od nich sedačku a veru ako si napísala, majú krásny, no hlavne aj kvalitný výber. Podľa mňa by ste neľutovali.

Poslať Napísal: 18 Júl 2021, 11:05 

Ano ano v Bratislave sa nachadza v obchodnom dome na zlatych pieskoch. Aspon v tej som bola ja, ked som sedacku do domu zhanala. Byt tebou tak rozhodne jednu z ich predajni navstivim. Krasne a tak pohodlne kusky tam maju, ze ti tam niektora isto padne do oka

Poslať Napísal: 19 Júl 2021, 12:46 

Ahaa. No v stredu pôjdeme aj do Ikeii, tak sa zastavíme v tej bratislavskej predajni. Už mám 3 sedačky vybraté, tak dúfam sa nám podarí jednu vybrať. Oni majú aj vzorkovníky čo sa rôznych látok a farieb týka? Len ak by sme chceli inú, ako budú mať vystavenú

Poslať Napísal: 21 Júl 2021, 09:03 

Super. Vsak to uz je dneska , tak daj vediet ci ste si tam nejaku vybrali. Jasne, sedacku ti vedia vyhotovit v roznych farbach ale aj latkových prevedeniach. Toho sa vobec nemusis bat. Maju skvely servis a ku kazdemu klietovi sa chovajú milo a snazia sa naplnit jeho poziadavky do posledneho detailu

Poslať Napísal: 22 Júl 2021, 11:33 

AHoooj. No boli ste sa tam pozriet? Som zvedava co hovoris

Poslať Napísal: 26 Júl 2021, 12:26 

Kočky vybrali sme. Sama som tomu prestávala veriť a tu v tejto predajni, sa nám to tak ľahko popdarilo. Ešte ju tam mali aj vystavenú, tooľko šťastia sma emali. Ale dai sme si ju vyrobiť v inej látke aj farbe, ale už teraz sa na ňu nesmierne tešímmmm jak malé decko

Stránka 23 z 23 [ Príspevkov: 228 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre