Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 42 z 44 [ Príspevkov: 438 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 12 Júl 2021, 08:51 

Olo1 píše:
Majčča no my bohužial nemáme toľko financií, tak sa musíme uskromniť aj s vypínačom :D Ale nesťažujeme sa, nám to tak vyhovuje

volak38 a môžeš mi teda napísať, koľko vás to vyšlo, keď to máte na diaľkové ovládanie?...

Olo1 tak vitaj v našej skupine "bezdiaľkových ovládaní" :D :D ... ani my sa nesťažujeme, veď to je úplne jedno, čím to človek ovláda... dôležité je to, aby to poriadne tienilo a chránilo dom...

Poslať Napísal: 14 Júl 2021, 11:23 

tejto otazky som sa po pravde obaval Majca, lebo vobec netusim, kolko nas vysli... financie u nas strazi manzelka, lebo ja by som toho vela neusetril... ale spytam sa jej, ked sa poobede stretneme doma a hned ti to potom napisem, ok?..

Poslať Napísal: 22 Júl 2021, 10:21 

ešte vlani som sa obzeral po nejakom výrobcovi tienenia. len prišla zima a vianoce a jedno s druhým, tak sa od tienenia upustilo. opäť na to padla reč nedávno, tak by som to tento raz rád mal hotové čo najskôr. kým zase príde reč na niečo iné, čo treba riešiť prednostne. máte nejaký tip alebo skúsenosť? mám záujem o vnútorné tienenie, či žalúzie alebo rolety, v tom zatiaľ jasno nemám.

Poslať Napísal: 22 Júl 2021, 13:01 

delar hotové je už rýchlo, keď sa pre niekoho rozhodneš a vyberieš si, čo by si presne chcel. ja som to riešil nejaké tri roky dozadu. my sme síce dávali vonkajšie rolety, ale isotra, má v ponuke aj vnútorné tienenie.

Poslať Napísal: 26 Júl 2021, 09:44 

sklamem ta Majcca, ale ani zena uz nevie presne. povedala ale, aby si si nasla na stranke najblizsieho predajcu, ktoreho maju pri tebe a kontaktovala jeho so ziadostou o cenovu ponuku. tam by si si vedela aj pozriet nejake vzorky, ked ta ponuka oslovi. ze takto sme to aj my robili. ja si nepamatam na to uz ako to bolo, vypustim z hlavy vsetko, na co uz nemusim mysliet. esteze zena ma prehlad o vsetkom.

Poslať Napísal: 27 Júl 2021, 10:24 

Šimon09 väčšinou vídavam, že ľudia aj vonku majú žalúzie. prečo si sa rozhodol pre rolety? vlastne neviem, ani aký je medzi nimi nejaký hlavný rozdiel. čo sa týka toho vnútorného tienenia, tam sú tiež tieto možnosti na výber? či ešte aj niečo ďalšie? zatiaľ som sa s iným tienením asi nestretol, ale ak by sa niečo naskytlo, nebránim sa.

Poslať Napísal: 28 Júl 2021, 11:46 

Volak38 píše:
sklamem ta Majcca, ale ani zena uz nevie presne. povedala ale, aby si si nasla na stranke najblizsieho predajcu, ktoreho maju pri tebe a kontaktovala jeho so ziadostou o cenovu ponuku. tam by si si vedela aj pozriet nejake vzorky, ked ta ponuka oslovi. ze takto sme to aj my robili. ja si nepamatam na to uz ako to bolo, vypustim z hlavy vsetko, na co uz nemusim mysliet. esteze zena ma prehlad o vsetkom.

škoda, no nevadí... mňa to len zo zvedavosti zaujímalo... ja som rada, že sa nám podarilo vôbec dať vonkajšie tienenie... dlhšie sme ho chceli, len nám to stále nevychádzalo... tak sa vytešujem, že sa podarilo... okrem toho, že to dobre vyzerá, tak máme vďaka nemu aj doma príjemne v týchto horúčavách...

Poslať Napísal: 03 Aug 2021, 15:26 

@delar: na vyber je toho viacej ako len zaluzie alebo rolety. odporucam pozriet si firmu, co ti spomenul simon. je tam z coho vyberat. mam to nastudovane len tak zbezne, lebo zatial v blizkej dobe este tienenie vybavovat nejdeme, ale aj to nas bude cakat. tak pomalicky sa obzeram aspon po tom, ake su moznosti v dnesnej dobe. stale sa to posuva dopredu aj v tomto. na vyber su take modely a typy, o ktorych nasi rodicia ani nepoculi, ked boli v nasom veku.

Poslať Napísal: 04 Aug 2021, 09:08 

Puka8815 akože to som aj ja mal oči vyvalené, keď som si to pozrel. Že ozaj som o niektorých ani nechyroval. Aj tie žalúzie, že ich môže byť toľko druhov. Taký profil, hentaký profil, ovládanie, pohony, lamely. Som teraz viac bezradný, ako som bol pôvodne, keď ti mám tak povedať. Veľa toho je. Asi by mi bolo najlepšie, keby som zašiel za nejakým predajcom a povedal mi rozdiely polopate.

Poslať Napísal: 05 Aug 2021, 14:47 

delar v izbách máme záclony, takže tie tlmia nejak pohľad zvonka. nepovažol som za potrebné, aby aj zvonku boli ešte lamely žalúzií. rozdiel medzi žalúziami a roletami je asi taký hlavný v tom, že žalúzie majú lamely, ktoré si môžeš nahýbať podľa seba a tým ovplyvňovať to, koľko svetla ti pôjde dnu. a teda, ak nemáš vnútri napríklad záclony, ako my, tak je to fajn, že aspoň niečo je na tom okne. že nie je len čisté sklo. inak mi teraz v rýchlosti žiaden taký výrazný rozdiel nenapadne. aj pri vnútornom tienení sú tieto možností. ale tam je okrem nich toho viacej na výber.

Stránka 42 z 44 [ Príspevkov: 438 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre