Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 7 z 13 [ Príspevkov: 125 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 16 Júl 2021, 14:07 

Hliník patrí medzi tie ľahšie materiály, to viem. Ale zároveň je aj pevný. Máš nejaké informácie aj o tom, kde sa tie brány vyrábajú. Či tu niekde, alebo majú na to výrobcu niekde? Je časté, že keď firmy niečo ponúkajú a vyrábajú na zákazku, tak výrobca je zahraničný a predlžuje sa tým pádom aj dodanie a celé zhotovenie.

Poslať Napísal: 19 Júl 2021, 11:30 

Tiež som o tom najskôr nevedel. Až keď boli zamerať, tak mi o tom chlapík hovoril, že aj toto robia. Dal som tie dvierka, aby som to nemusel potom dodatočne dávať robiť, lebo mám to tak spravené, aby bol sieťam prístup zvonku, takže tak či tak by to bolo v plote. Takto som zabil dve muchy jednou ranou. Tie kvetináče sú tiež dobrý nápad.

Poslať Napísal: 19 Júl 2021, 14:43 

junior vyrábajú ich oni. vlastne všetko robia sami, od návrhu cez výrobu až po montáž. dokonca majú aj vlastnú práškovú lakovňu. myslím, že aj výroba by nemusela trvať dlho, keď si robia všetko sami. nestráca sa tam čas tým, že by dávali niečo vyrobiť na jednom mieste, na ďalšom by sa lakovalo. takto je to všetko pod jednou strechou ako sa hovorí.

Poslať Napísal: 20 Júl 2021, 11:31 

No to je paráda potom, keď to všetko sami robia. Presne pre toto som sa pýtal. Potom aj cena narastie, lebo aj náklady na dopravu, keď to ide kade tade po fabrikách musí niekto zaplatiť. Nevieš, aká môže byť doba dodania? Či mesiac alebo viac od zamerania po montáž?

Poslať Napísal: 20 Júl 2021, 12:29 

pozreli sme to spolu so zenou. okrem kvetinacov, co som vedel, ze bude chciet, vybrala este aj schranku a popisne cislo. uz si hlada, ake kvety by sa jej hodili do kvetinacov. ale dobre, bude to vsetko v jednej farbe zladene a nebudeme musiet behat potom po obchodoch a hladat, co by sa tam mohlo hodit. teraz cakam, kym sa mi ozvu, aby sme dohodli zameranie. vcera vecer som odsuhlasil predbeznu ponuku.

Poslať Napísal: 21 Júl 2021, 07:52 

junior ja som čakal nejak okolo 6 týždňov. to všetko záleží od toho, akú náročnú na výrobu si bránu vyberieš a koľko majú zákazok. zdá sa mi, že by čakacia doba mala byť okolo 2 mesiacov, ale presne ti povedia po zameraní si myslím. to by mali vedieť odhadom povedať aspoň, však skúsenosti majú.

Poslať Napísal: 22 Júl 2021, 12:42 

Skyp14 dobre si spravil, že si sa rozhodol pre nich. mám od nich bránu už 4 roky a nemám sa na čo sťažovať za celý ten čas. všetko funguje bez porúch, len raz sa stalo, že sa nechcela brána otvoriť, ale stačilo očistiť fotobunky. chcel som im písať, že mám s tým problém, ale natrafil som na stránke pri servisnom formulári na také rýchle rady, alebo ako by som to povedal a bolo spomenuté, že stačí pretrieť senzory. aj iné rady sú tam, neviem, či si to tam všimol.

Poslať Napísal: 22 Júl 2021, 13:28 

Konečne sa schyľuje k dokončeniu stavby so všetkým, čo k tomu patrí. Teda aj s plotom a bránou. Kolega mi odporučil obrátiť sa v tomto na Elmar. Má aj niekto z vás s nimi skúsenosti? Prípadne, ak máte skúsenosť s inými, kľudne napíšte o nich. Plot človek nestavia každý rok, tak by som sa chcel rozhodnúť správne pri výbere.

Poslať Napísal: 23 Júl 2021, 07:34 

Vidíš, aj ženu si do toho nakoniec zapojil. Tak to má byť, robiť veci spolu, však je to spoločné bývanie. Hej, všetko máš tým pádom vybavené spolu s bránou jedným vrzom. A naraz to budeš mať aj namontované. Ide to rýchlo, že? Som ani nečakal, že to naberie taký spád. Najhoršie bolo sa donútiť k tomu začať niečo robiť.

Poslať Napísal: 26 Júl 2021, 12:36 

To je prijateľná doba by som povedal, vzhľadom na to, že všetko vyrábajú presne na mieru až po zameraní. By som sa mal do toho pustiť a napísať im ohľadom cenovej ponuky. Nech sa celý proces pohne. Chcem mať do zimy hotovo, to by mohlo pekne vyjsť aj s rezervou. Bude lepšie použiť ten cenový konfigurátor alebo ich priamo osloviť so žiadosťou o cenovú ponuku mailom?

Stránka 7 z 13 [ Príspevkov: 125 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre