Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 102 z 102 [ Príspevkov: 1017 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 98, 99, 100, 101, 102

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 15 Júl 2021, 14:53 

No ved ano... Preco by niekto volil drevo, ked je tolko inych moznosti... Keby aj len obycajnu dlazbu, to je menej udrzove ako drevo... Alebo potom terasove wpc dosky... Nie nadarmo sa tak budu volat... Ked su urcene na terasu, preco by som spekuloval s niecim inym... Pri tomto je aspon istota...

Poslať Napísal: 16 Júl 2021, 13:08 

brado ak nie, tak aspon lepsie predas, alebo ak podedia deti, tak budu mat spravene kvalitne. nemusis sa obavat dalsej udrzby. dosky su, povedal by som, bezudrzbove. nemas sa ako o ne starat, nevyzaduju to. umyvanie je tiez jednoduche. staci oplachnut vodou, vapkou alebo hadicou. to ani nie je udrzba v pravom slova zmysle, ako pri inych materialoch. ani cistiace prostriedky nemusis pouzivat. keby si bol nahodou moc lenivy a nechcelo sa ti ani hadicou oplachnut, tak si staci pockat na dazd a umyje za teba.

Poslať Napísal: 19 Júl 2021, 13:39 

to su same dobre spravy. toto chcem presne pocut, ked sa do niecoho pustam, ze uz s tym nebudem musiet mat dalsie starosti v buducnosti. radsej zainvestujem o nieco viac, ak je to potrebne, ale viem, preco to robim. cas, ktory by som pri tom musel potom stravit mi nikto nevrati. patrim medzi ludi, ktori su radi, ked mozu cas travit inak ako pri praci. tej si uzijem dost, kedze uz niekolko rokov robim na zivnost.

Poslať Napísal: 20 Júl 2021, 11:44 

Oproti dlažbe mi wpc dosky prídu lepšie po estetickej stránke. Alebo som nenatrafil na takú dlažbu, ktorá by sa mi hneď zapáčila. Dosky vyzerajú ako drevené, to je tam pre mňa lákavé. Oproti drevu sa ale netreba báť toho, že by zadrela nejaká trieska do nohy, keď človek ide naboso.

Poslať Napísal: 21 Júl 2021, 09:43 

S dlažbou mám tiež takú skúsenosť ako ty. Dlažba jednoducho nie je pre mňa, nemôžem jej prísť na chuť. Pôsobí na mňa chladne. Uprednostním prírodné materiály. Najradšej by som mal všetko z dreva, ale pri niektorých veciach to nie je najšťastnejšia voľba. Preto som bol prekvapený, ale pozitívne, keď som natrafil na wpc dosky. Na prvý pohľad pripomínajú drevo, čo mne vyhovuje.

Poslať Napísal: 22 Júl 2021, 07:42 

tu cenovu ponuku si si daval vypracovat na nete alebo si ich niekde navstivil? rad by som si ich aj obrzel, keby bola taka moznost. co to vlastne je za material, aky je na dotyk, ked hovorite, ze je hladky, ale zaroven sa na nom nesmyka.

Poslať Napísal: 29 Júl 2021, 11:30 

brado ja som im pisal mail so ziadostou o vypracovanie cenovej ponuky. Ale ak by si ich navstivil v showroome, myslim, ze aj tam by sa to dalo riesit, ze by ti ju vypracovali. Ak by si vedel hned, co chces. Showroom maju v Šamorine, ale je potrebne si dopredu dohodnut konzultaciu. Aby sa ti nestalo, ze sa tam vyberies a nebudu ta moct vybavit. Expoziciu maju vonku, tak sa da pozriet nonstop, ale aby si nemusel merat cestu viackrat, ak to mas dalej, neviem, odkial presne si.

Stránka 102 z 102 [ Príspevkov: 1017 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 98, 99, 100, 101, 102

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre