Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 28 z 32 [ Príspevkov: 311 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 13 Júl 2021, 14:41 

Nemate nahodou niekto z vas na dome krytinu Monterrey v tmavo-sedej farbe? Neviem nikde ziadne fotky najst a typ a farba sa mi strasne paci, no rada by som to videla aj na dome. Ak niekto mate, ozvite sa mi prosim ;) :)

Poslať Napísal: 14 Júl 2021, 08:33 

@syndia84..a túto fotku, ktorú majú priamo na stránke si nevidela?...Obrázok..tak presne vyzerá krytinu na ktorú sa pýtaš a keď si ju zadáš aj do google, tak ti vyhodí ešte zopár fotiek, skús popozerať..btw je to pekná krytina ;) 8-) ...

Poslať Napísal: 15 Júl 2021, 10:43 

Vidis, to ma vobec nenapadlo na ich stranke hladat, och, teraz si ma riadne zahanbil :roll: Ale dakujem ti :)

Poslať Napísal: 16 Júl 2021, 09:19 

Ponuka bola hotová rýchlo, myslel som, že budem dlhšie čakať. Čo ti poviem, cena dobrá. Aj som nejakú podobnú čakal. Teraz už len sa pustiť do realizácie. Uvažujem, či to spravím aj sám, alebo si mám na to niekoho najať.

Poslať Napísal: 19 Júl 2021, 08:28 

nevadí, niekedy toho ma človek toľko na mysli, že to najjednoduchšie riešenie mu ani nenapadne. chystas sa robit novu strechu? preto sa pytam, lebo tiez ma to bude v blizkej dobe cakat. teda nie priamo mna, ale otec si zmyslel, ze treba novu strechu, takze budem zastavat funkciu hlavneho poradcu.

Poslať Napísal: 19 Júl 2021, 10:42 

branik32 píše:
Ponuka bola hotová rýchlo, myslel som, že budem dlhšie čakať. Čo ti poviem, cena dobrá. Aj som nejakú podobnú čakal. Teraz už len sa pustiť do realizácie. Uvažujem, či to spravím aj sám, alebo si mám na to niekoho najať.

cenovu ponuku ti vedia rychlo spravit. ak mas uz nejake skusenosti so pokladkou, alebo si pracoval s niecom podobnym, tak to zvladnes aj sam. nie je to narocne. su to vacsie kusy, tak to pojde aj rychlo. ale ak mas obavy, ze by si to nezvladol, tak si najdi na to klampiarov a budes to mat bez starosti. ja by som volil tuto moznost, aby som mal istotu, ze to bude dobre spravene.

Poslať Napísal: 20 Júl 2021, 10:38 

Chceli by sme stihnut najneskor na jesen spravit, aby sme mohli uz byvat. Sice este v mierne spartanskych podmienkach, ale byt vo svojom konecne. Ostatne sa dorobi aj casom. Tiez sa rozhodol pre plechovu krytinu? Alebo este hladate moznosti? U nas bolo hned jasno, ze pojdeme do plechovej, skridlu sme nechceli.

Poslať Napísal: 22 Júl 2021, 10:12 

Baky máte aj vybraté akú strechu budete dávať? všimol som si, že sú v obľube teraz plechové strechy. najmä u mladých, ktorí sa rozhodli pre novostavby. dávnejšie som si pozeral plechy od Ruukki, majú v ponuke nie len krytiny ale aj odkvapy, ríny, oplechovanie komína napríklad. takže si človek vie spraviť strechu pekne v jednom tóne a nemusí hľadať a dopasovávať, aby to nejak na oko vyzeralo.

Poslať Napísal: 23 Júl 2021, 11:28 

Branik je to na tebe, ako sa rozhodneš. Poradím ti, že na stránke majú montážne návody. Tak aby si sa aj rozhodol si to robiť sám s niekým, máte k dispozícií návod, ako na to. Len si to stiahneš a pozrieš podľa typu, ktorý si si vybral.

Poslať Napísal: 23 Júl 2021, 14:10 

delar tiez sme rozmyslali nad plechovou... v nasom pripade sice nejde o novostavbu, ale starsi dom s pomerne dost sikmou strechou... tak mi napada, ci sa moze aj na taketo strechy davat plechova krytina... vyborna poznamka o tom, ze maju aj taketo doplnky, alebo ako by som to nazval, ku streche rovno... pozriem si ich stranku, ci tam budu informacie aj o tych sikmych strechach... by ma mrzelo, keby sa to nedalo spravit...

Stránka 28 z 32 [ Príspevkov: 311 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre