Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 39 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Autor Správa
 Poslať Napísal: 18 Jún 2021, 23:23 

Fakt ich nepoznam, keby som poznala, tak sa na nich predsa nepytam.. Ten obchodny dom poznam aj som tam zopar krat uz bola, no veru tuto predajnu som si nikdy nevsimla ale to asi preto, lebo som nepotrebovala doteraz ziadny nabytok vymienat.. Az teraz prisiel na to ten spravny cas.. Pojdem k nim hned zajtra pozriet...

Poslať Napísal: 08 Júl 2021, 12:20 

ahoj. chcem sa len opytat, ci si u nich bola? mi sme brali od nich sedačku a ešte aj iné kúsky nábytku a bola som unesená, že som na jednom mieste našla všetko, čo som tak dlho zháňala. neskutočné kúsky tam majú

Poslať Napísal: 09 Júl 2021, 12:59 

Ano bola som a ako keby som o nich vedela skor, mohli sme mat uz davno novu sedacku a nemusela som tak tak trapit nad vyberom, ako som sa trapila.. Mas pravdu, pacilo s ami tam vela kuskov, tie prevedenia, moznost vybrat si z tolkych farieb.. No velmi milo som bola teda prekvapena..

Poslať Napísal: 12 Júl 2021, 09:44 

jej tak to som moc rada, ze som ti poradila dobre. aj ste si tam teda nejaku sedacku vybrali? ja si pamatam, ze som mala problem si vybrat, lebo sa mi ich tam pacilo viac, tak sme tam aj dlhsie pobudli, ale vybrali sme co bolo hlavne

Poslať Napísal: 16 Júl 2021, 13:15 

Jasne, bolo treba sice nad tym doma este podumat, no pred par dnami sme si nakoniec tu nasu vysnivanu sedacku u nich obdnali a mne ti padol taaaaky velky kamen zo srdca, ze aj tuto polozku mame vybavenu, lebo to bol celkom boj, aby sme sa na jednej zhodli, kedze kazdy z nas mal ine predstavy

Poslať Napísal: 23 Júl 2021, 07:56 

No tak to je potom super. My máme od nich tiež sedačku, no ja som hneď vedela, že ju chcem práve od nich, keďže som už dlhšie sledovala ich ponuku a priam som len čakala na ten deň, keď príde čas tú našu starú vymeniť. Moje nohy viedli priamo o ich predajne

Poslať Napísal: 25 Júl 2021, 13:04 

nemaju moc drahe tie sedacky? oplati sa vobec do sedacky investovat vacsiu sumu, ked aj tak za rok bude vysedena a vytahana?

Poslať Napísal: 27 Júl 2021, 09:42 

Čo je podľa teba drahé. Ako nepoviem majú tam aj dizajnové kúsky za vyššiu sumu, no to je cena za dizajnovost a exklusivny materiál. No nájdeľ u nich podľa mňa aj primerané ceny. Zas ak máš dať 500€ za sedačku, to zas nemôžeš čakať, že bude kvalitná a neviem ako dlho ti vydrží. Je to podľa mňa kus nábytku, ktorý je dosť využívaný a preto by mal byť proste kvalitný

Poslať Napísal: 28 Júl 2021, 08:29 

ako tomu chapem, len som sa pytal, ci ked teda si tu o nich pisete je kvalita fakt dobra. budeme zhanat sedacku, no nie som zatial nejak stotozneny s tym, ze by som mal dat za nu proste viacej penazi

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 39 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre