Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 23 z 25 [ Príspevkov: 242 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 12:16 

ludminka píše:
Lupinský áno, spolu sme to všetko kupovali, oni nám to v stavebninách nachystali a priamo aj doviezli na stavbu. My sme nemuseli nič riešiť. Veď oni sa predsa do toho najlepšie vyznajú, čo je potrebné a majstri boli len radi, že mali všetko nachystané a mohli hneď robiť.

takto isto sme to aj my riešili a myslím, že teraz väčšina stavebnín to má takto zastrešené, že majú aj auto, ktoré objednaný tovar doručí priamo na miesto stavby.. A z akej konkrétne tehly ste stavali a kedy?..

Poslať Napísal: 17 Jún 2021, 07:46 

@štefajn nemyslim si, ze by to mohlo vadit, ako vsak ale ak by si si chcel byt isty, mozes spravit zmenu pred kolaudaciou, to nie je problem. no chcel by som vediet, preco premyslas nad takouto zmenou?

Poslať Napísal: 09 Júl 2021, 14:36 

vies co nedalo mi to a nastastie sa dali spravit este zmeny projekte, a uz som aj objednal tie tehly od wienerbergeru, tak som uz taky no v pohode, ze to bude presne tak, ako som chcel. neviem,preco som tak spekuloval a hned nedal tie do projektu, no nastastie sa tam nic ineho nemenilo tak to bude v pohode

Poslať Napísal: 12 Júl 2021, 11:02 

ahaa tak. no tak ked uz mas vsetko tak potom fajn. aj ste uz zacali s murmi, ci este nemas tehlu doma

Poslať Napísal: 14 Júl 2021, 12:29 

a nie je to celkom drahota take tehly? ci aky bol dovod, ze si siel prave do nich, teraz siel celkovo material nejak moc hore

Poslať Napísal: 16 Júl 2021, 10:20 

ako myslis drahota a co by si chcel postavit dom za par supov? alebo nebodaj zo zapaliek? vsak kvalitna tehla je na dome to najdolezitejsie a potrebujes, aby ta tak povediac prezila a nezacala sa po par rokoch rozpadavat. ono samotna stavba domu nie je veru lacna zalezitost, no to vie podla mna kazdy kto dom postavil alebo stavia, no na istych veciach sa nesetri. a po dalsie kvalitna tehla ti vie do buducna uporit peniaze na samotnom vykurovani a tepelnych stratach. tak sa na to musim podla mna pozerat

Poslať Napísal: 19 Júl 2021, 10:36 

To budeš asi zbytočne riešiť. Niekto chce proste ušetriť silou mocou na všetkom. My sme si napríklad nechali poradiť a keďže sme videli, že veľa ľuí volí pototherm a ešte nám ho odporučil aj projektant a náš stavby vedúci, tak sme mali rýchlo vybraté :)

Poslať Napísal: 22 Júl 2021, 08:07 

dobra volba, s porothermom som staval aj ja a vyhrady nemam ani po nejakej tej dobe. volil som profi 38, to mi prislo ako taka najlepsia volba. hned na zaciatku stavby som vedel, ze pojdem do tejto palenej tehly, to som mal vybrate tak nejak dopredu. co sa tyka ceny, na tu kvalitu, ktoru ziskas, je podla mna primerana a fakt si treba uvedomit, ze tehla je zaklad domu a nemal by sa jej vyber nijak podcenovat

Poslať Napísal: 26 Júl 2021, 09:41 

Hej vieme. Ako nechcem aby to vyznelo nejak povýšenecky, no viacerí nás za výber materiálu, teda tehly chválili, tak to vieme, že sme proste spravili dobre. Od začiatku sme vedeli, že chceme klasicky tehlový dom, no takto sme získlali ako klasicku tak aj technologicky vysokú tridu

Poslať Napísal: 28 Júl 2021, 08:09 

neboj, povysenecky som to ani nebral a preco nebyt hrdy na to, ze ste si vybrali dobre

Stránka 23 z 25 [ Príspevkov: 242 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre