Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 25 z 26 [ Príspevkov: 251 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 14 Júl 2021, 12:54 

Čaute ludze... dopočul som sa, ževraj táto firma robí montované domy, je tak?.. my sa akurát s manželkou rozhodujeme, cez ktorú firmu ísť.. vedeli by ste mi napísať nejaké výhody, ktoré táto firma ponúka?.. prečo by sme si práve ich mali vybrať?.. za každú jednu odpoveď vopred ďakujem..

Poslať Napísal: 15 Júl 2021, 09:53 

To táto firma robí aj drevodomy, myslel som si, že len väzníkové krovy. Zase som o niečo múdrejší :D :lol:

Poslať Napísal: 16 Júl 2021, 09:53 

Vinco, tak vieš čo už rôzne prípady som počul už aj od známych, že niektorí sa na niečom dohodli a napokon nie že firma odstúpila, ale oni, že si to proste rozmysleli a teda viem si predstaviť, že je to podobne nepríjemné ako by to bolo v opačnom garde. Takže dobré je, že sa platí záloha, osobne proti tomu nič nemám a vtedy to potom človeka aj menej bolí :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 16 Júl 2021, 10:49 

huslav pred nejakym casom som sem pridaval fotku toho nasho, ale ked si to nenasiel posielam ti ju ;)

no ako to prebieha najskor si pozries, aspon teda my sme to tak robili, ze sme si pozreli aka je ponuka, co je na trhu, ake firmy, co ti vedia poskytnut aku maju pracu a taketo veci, potom sme sa rozhodli, ze oslovime Kontrakting, tak som sa na nich nakontaktoval, povedal som im, co by sme chceli aku mame predstavu a dohodli sme si stretnutie a od toho sa odvijali dalsie veci :) a co sa tyka zalohy tak jasne, ze sa plati, ale neplatis to niekolko mesiacov alebo tyzdnov vopred

Obrázok

Poslať Napísal: 16 Júl 2021, 11:03 

Ganer9 píše:
Vinco, tak vieš čo už rôzne prípady som počul už aj od známych, že niektorí sa na niečom dohodli a napokon nie že firma odstúpila, ale oni, že si to proste rozmysleli a teda viem si predstaviť, že je to podobne nepríjemné ako by to bolo v opačnom garde. Takže dobré je, že sa platí záloha, osobne proti tomu nič nemám a vtedy to potom človeka aj menej bolí :mrgreen: :mrgreen:

jasné, zálohu si už každá jedna firma pýta, majú aspoň aj oni istotu, že ten človek už neodskočí keď už zaplatí nejakú tú sumu...a pri drevodomoch to je isto vyššia čiastka, ktorá by už človeka zabolela...a to je druhá vec, že keď človek dopláca, tak už toho má menej potom neskôr...

Poslať Napísal: 19 Júl 2021, 09:59 

Ferulo tebe firma robila aj krov hej? Že komplet celý dom? :)
Ganer to je fakt, že kadejaké veci sa dejú, tiež sa nestíham čudovať aj čo vidím v telke, že čo sa zvykne diať, to nechápem. Dosť, čo počasie nás skúša, že kadejaké záplavy a neviem čo všetko, ešte aj ľudia si navzájom zle robia.

Poslať Napísal: 20 Júl 2021, 09:53 

komplet jasne, naco by som to daval robit niekomu inemu, ked firma aj stavia drevodomy a robia aj vaznikove krovy? mal som to aspon naraz a bez problemov :)

osobne som takto pokojnejsi akoby som mal zhanat zvlast zakazdym nejakych majstrov a neviem co, dohodnut sa, riesit furt kto s kym kedy, aby spolupracovali, kto kedy ma prist a jedno s druhym, takto som to mal, ale ze uplne bez starosti

Poslať Napísal: 20 Júl 2021, 10:02 

A to ťa výjde koľko takýto dom, keď ti kvázi budú aj krov robiť?...

Poslať Napísal: 21 Júl 2021, 09:42 

mozete aj mne poskytnut nejake blizsie informacie o tejto firme?
minuly tyzden sa nam podarilo kupit pozemok, ktory ma 500m2, trochu nevyhoda je, ze je skor dlhy a uzsi ale taky 9m siroky dom by sa nam tam zmestil.
chceli by sme montovany, nakolko by sme v nom chceli cim skor byvat, lebo teraz byvame len v podnajme, co su zbytocne vyhodene peniaze.
zaujimalo by ma, za kolko vedia zrobit montovany dom, kolko cca tak vychadza a v podstate vsetko o nich.
dikicko.

Poslať Napísal: 26 Júl 2021, 09:13 

LiborMSH píše:
mozete aj mne poskytnut nejake blizsie informacie o tejto firme?
minuly tyzden sa nam podarilo kupit pozemok, ktory ma 500m2, trochu nevyhoda je, ze je skor dlhy a uzsi ale taky 9m siroky dom by sa nam tam zmestil.
chceli by sme montovany, nakolko by sme v nom chceli cim skor byvat, lebo teraz byvame len v podnajme, co su zbytocne vyhodene peniaze.
zaujimalo by ma, za kolko vedia zrobit montovany dom, kolko cca tak vychadza a v podstate vsetko o nich.
dikicko.

kamarat a uz si nejake firmy oslovil? lebo takych firiem, ktore robia montovane domy je viacej. nebolo by na skodu si pozistovat u viacerych, co by vas dom vysiel, hm?

Stránka 25 z 26 [ Príspevkov: 251 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre