Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 18 z 19 [ Príspevkov: 190 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 08:28 

Vôbec sa nemusíš báť Julka, že to je "druhá trieda" ako si to ty nazvala. Vôbec to nie je tak! Oni majú všetky sedačky, ktoré ponúkajú aj tie zľavnené kvalitné. Len akurát sú dobrý v tom, že tieto akcie majú častejšie ako ostatné firmy a preto sa môžu ľudia tešiť z krásnej sedačky a zároveň aj dobrej cene :) A treba nakupovať vtedy, keď majú zľavy, lebo potom tie sedačky majú vyššiu cenu.

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 07:47 

super, ďakujem ti pekne za odpoveď...v tom prípade k ním pôjdeme pozrieť...

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 10:53 

Ahojte, my sme cez vikend navstivili tuto predajnu a bola som prekvapena, ake pekne sedacky tam maju. A teraz maju ze ak objednate sedacku do 21.6. tak ju budete mat este do augustovych dovoleniek v Taliansku, co je velka vyhoda. My sme sice este neobjednali ale tento tyzden ideme na to, aby sme ju cim skor mali domka.

Poslať Napísal: 03 Júl 2021, 14:14 

pattricia píše:
Ahojte, my sme cez vikend navstivili tuto predajnu a bola som prekvapena, ake pekne sedacky tam maju. A teraz maju ze ak objednate sedacku do 21.6. tak ju budete mat este do augustovych dovoleniek v Taliansku, co je velka vyhoda. My sme sice este neobjednali ale tento tyzden ideme na to, aby sme ju cim skor mali domka.

oni to majú každý rok takto, že svojich zákazníkov upozornia, do ktorého dátumu je potrebné objednať, aby potom dlho na sedačku nečakali... vám sa podarilo do toho dátumu objednať?.. ak áno, tak akú? :) ..

Poslať Napísal: 08 Júl 2021, 12:55 

Ked sme vedeli, ze to maju tak ohranicene, tak sme sa ponahlali, aby sme to stihli a nastastie sme to aj stihli. Mozem ti poslat len nazov sedacky alebo len z ich webu fotku? Lebo v tom zhone som si ju nestihla ani odfotit:/

Poslať Napísal: 12 Júl 2021, 08:48 

pattricia píše:
Ked sme vedeli, ze to maju tak ohranicene, tak sme sa ponahlali, aby sme to stihli a nastastie sme to aj stihli. Mozem ti poslat len nazov sedacky alebo len z ich webu fotku? Lebo v tom zhone som si ju nestihla ani odfotit:/

jasné, že môžeš, to mi bude stačiť :) ... približne viem, aké majú v ponuke, keďže pred niekoľkými rokmi sme u nich kupovali aj my sedačku, tak preto som zvedavá, akú ste si objednali ;) :) ... heh, to si viem predstaviť, pri toľkých sedačkách si mala čo robiť, aby si si všetky pozrela a nie k tomu ešte aj fotila, čo? :D ..

Poslať Napísal: 28 Júl 2021, 09:57 

Veru, to bolo co pozerat a hlavne sa rozhodnut pre jednu konkretnu. Nastastie sme sa zhodli dost rychlo. Vedeli sme, ze chceme velku sedacku a aby sa dali nastavovat operadla. Tak sme si vybrali Stallone. Som si dokupila aj take male farebne vankusiky u nas v meste, aby som ju doplnkami zladila takto k ostatnemu zariadeniu.

Poslať Napísal: 05 Aug 2021, 12:20 

ahojte, premyslame nad kupou novej sedacky. neradi by sme sa vsak obabrali ako naposledy. slubovali nam kvalitu a dlhe roky uzivania. kvalita sa prejavila tak, ze asi po dvoch rokoch je sedacka cela rozhegana a vrzga a jej takzvane dlhe roky uzivania zrejme koncia v tomto veku. nic moc, co vam poviem. preto by som rada, aby ste poradili, kto mate ake skusenosti. ako aj so znackami, alebo teda predajcami ale najma rady, co sa tyka dlhodobejsieho vyuzivania sedacky, aka je po rokoch.

Poslať Napísal: 09 Aug 2021, 14:11 

pattricia píše:
Veru, to bolo co pozerat a hlavne sa rozhodnut pre jednu konkretnu. Nastastie sme sa zhodli dost rychlo. Vedeli sme, ze chceme velku sedacku a aby sa dali nastavovat operadla. Tak sme si vybrali Stallone. Som si dokupila aj take male farebne vankusiky u nas v meste, aby som ju doplnkami zladila takto k ostatnemu zariadeniu.

no perfektná je, aj veľká... aj je to pohodlné, keď si vieš nastaviť operadlo podľa seba... si lepšie oddýchneš potom aj, keď si ľahneš večer k telke... bola som na návšteve u kamarátky a tiež mala takto tie operadlá, tak som si ho dala podľa seba a ani za svet som ho nevedela dať do pôvodnej polohy... hanba pre mňa, že som sa musela na to opýtať...

Poslať Napísal: 13 Aug 2021, 10:46 

@pispa to kde sa vam takto v uvodzovkach paradne poradilo nakupit?.. my mame novu sedacku asi tri roky, neviem, ci je to uz dlhodobe vyuzivanie podla teba, ale da sa zhodnotit aj po takomto case, ci je v pohode.. pretoze sestra, co kupila sedacku z nejakeho divneho obchodu, tak uz po roku a pol, po dvoch bolo poznat, ze to nebola prave kupa storocia :/.. ale aby som sa vratila k tej nasej :)... sedenie je okej, v zmysle, ze nie je vysedena... koza nikde nepraska, nepuka... :) aj ked nie kazdemu, co k nam pride je po chuti, lebo je taka trosku extravagantnejsia, ale pohodlie si pochvalovali...:) neviem, co take dalsie by ta zaujimalo...

Stránka 18 z 19 [ Príspevkov: 190 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre