Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 23 z 25 [ Príspevkov: 250 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 11:15 

vies to uplne v pohodicke doriesit. mate uz stropy hotove? alebo v akom stave mate stavbu?

Poslať Napísal: 07 Jún 2021, 09:58 

richard mame hotovu platnu, vytiahnute mury, strechu a akurat tento tyzden nam maju prist namontovat okna a omietky spravit...no plafon mame dost vysoky, takze ho budeme este sadrokartonom znizovat, nakolko vrchom chcem tahat aj vsetku elektrinu..hovoris, ze by sa tam teda dali aj rozvody potahat?..a ktore firmy to robia, vies nejaku poradit?..

Poslať Napísal: 10 Jún 2021, 18:35 

jasne, ze by sa dali, to je uplne najidealnejsie, ked sa tahaju taketo veci vrchom (plafonom). vies co, ja by som ti odporucil firmu Wolf, ktora predava rekuperacne jednotky a uz oni ti vedia dohodit aj firmu, ktora ti spravi vsetky potrebne veci, aby rekuperacia ficala tak, ako ma. my sme to presne takto isto riesili a boli sme ako max. spoko. pre nas to bolo bezproblemove, kedze oni nam tu firmu doladili, od nich sme zobrali jednotku a bola rekuperacia hotova.

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 12:04 

ahaa tak, no skusim si ich pozriet, lebo ako to riesenie co si opisal ty, sa mi teda celkom pozdava a bolo by to aj bez zbytocnej roboty navyse, ak by sa to hentak tahalo hore a hlavne by som nemusel zhanat ludi na jednotlive ukony

Poslať Napísal: 17 Jún 2021, 09:01 

Ano pokial mas takto hore miesto, tak to mozes byt rad, za mna je to velmi dobre riesenie potahat to vrchom. Mas dostatok miesta na hybanie a jedno s druhym. A uz si aj premyslal, do akej znacky by si isiel?

Poslať Napísal: 21 Jún 2021, 09:07 

Ak by si potreboval poradiť ohľadom firmy, kľudne mi napíš. My sme riešili rekuperáciu prenedávnom a zatiaľ som plne stotožnený s naším výberom

Poslať Napísal: 07 Júl 2021, 12:23 

ano chalani dakujem vam moc za ochotu a rady, no uz sme si firmu vybrali a dufam teda, ze vyber je spravny. o par dni by sa mala uskutocnit aj samotna montaz, tak som celkom zvedavy, ci to pojde vsetko tak hladko ako si predstavujem. no poviem vam, bol to celkom boj si vybrat

Poslať Napísal: 15 Júl 2021, 09:49 

Hmmm tak teda fajn, uz len aby vsetko fungovalo ako ma. No snad ste si vybrali dobru overenu firmu a nie nejaku novinku, o ktorej nikto nic nevie. Kamarat to tak riesil, kedze ho tak povediac ohurila cena a nejak viacej si nic nezistoval a tak aj dopadol. Servisaci maju z neho v poslednej dobe radost

Poslať Napísal: 18 Júl 2021, 08:41 

tak co ti poviem su spekulanti, co by si ce chceli mat doma vsetky vymozenosti, no adekvatne zaplatit za ne proste nechcu. treba ist hlavne po kvalite, tak sme to riesili aj my, kedze to nie je len tak, aby to aj fungovalo ako ma abolo to pre rodinu aj zdrave dychanie

Poslať Napísal: 22 Júl 2021, 08:00 

no ale nedostal si sa k tomu, od koho si si vlastne takyto sstem objednaval. to by ma zaujimalo najviac, firiem je teraz na trhu dost, tak by som rad vedel, ktora si ta ziskala najviac

Stránka 23 z 25 [ Príspevkov: 250 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre