Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 32 z 33 [ Príspevkov: 326 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 06 Júl 2021, 08:17 

ivulinkka12 píše:
Čaute ľudkovia, začali sme zariaďovať obývačku a zháňame gauč. Najlepšie by nám pasovala L - ková. Vcelku sa mi páčia látkové, ale neviem aký máte názor? Bola by som rada keby mi čosi poradíte.

ak sa vam pacia latkove, tak si taku aj kupte...zbytocne sa tu budes ludi pytat, oni ta nebodaj prehovoria na kozenu a potom to budes lutovat..treba si vybrat taku, ktora sa v prvom rade vam paci!..akoze ja sa do takychto veci moc nevyznam, na to mam manzelku, ktoru bavia obchody a taketo predajne s nabytkom, tak ak chces mozem sa jej popytat na nejake veci, aku ona odporuca ale myslim si, ze povie to iste, co aj ja, ze v prvom rade sa vam musi pacit!..

Poslať Napísal: 08 Júl 2021, 11:42 

@ivulinkka12: mame latkovu a vyhovuje nam na plnej ciare,povedala by som,ze inu by som uz ani nechcela.latka je prijemna na sedenie,na dotyk,neskriabe,takze fakt poviem,ze ked trafis na taku aku mame my,tak nebudes lutovat.

Poslať Napísal: 10 Júl 2021, 07:34 

Puka a kde ste kupovali?Tú najpodstatnejšiu vec si nenapísala 8-)

Poslať Napísal: 12 Júl 2021, 09:39 

@aliban7: cakala som,ci to niekoho bude zaujimat a ci sa na to opyta ale ako vidim,tak hned si sa ozval a preto ti napisem,ze sme ju kupovali v predajni Eurosofa v Banskej Bystrici.poznas tuto predajnu?

Poslať Napísal: 13 Júl 2021, 12:56 

Ozval som sa,nakoľko moja sestra momentálne zháňa novú sedačku,tak aby som jej vedel poradiť do ktorého obchodu ma zavítať.Áno,oni majú obchod aj v Bratislave,že?Lebo tam chodím dosť často a všimol som si,že tam majú aj veľký billboard.No osobne som u nich ešte nebol.

Poslať Napísal: 20 Júl 2021, 09:02 

...aliban...tak ako si napísal, majú predajňu v Bratislave ale aj v Banskej Bystrici..či majú billboard, to neviem, to som si nikdy nevšimla ale v Blave u nich sme aj my kupovali sedačku...odporúčam tvojej sestre, aby k ním zavítala, bude ohromená aké sedačky ponúkajú a super je, že majú furt aj nejaké zľavy ;) :) ...ak by potrebovala ešte nejaké informácie pozisťovať, kľudne píšte...

Poslať Napísal: 03 Aug 2021, 08:46 

Božiena no super, tak ju tam zoberiem, aby si pozrela. Lepšie keď si to pozrie takto v predajni. Aj si môže rovno vyskúšať, ktoré sedenie jej bude vyhovovať. Lebo tá jej terajšia sedačka je hrúza. Na pohľad pekná a chceš sa usalašiť medzi tie vankúše, čo tam má poukladané. Ale keď si sadneš, tak nemáš z toho taký fajn pocit. Teraz majú tiež nejaké zľavy, nevieš?

Poslať Napísal: 05 Aug 2021, 11:05 

Puka8815 tiež máte L-kový ako by sme chceli my? No radšej by som chcela látkový. Nieže by sa mi koža nepáčila, ale interiér máme ladený tak, že skôr nám zapasuje domov látkový. Boli sme aj pozerať už po nejakých obchodoch, ale zatiaľ sme nenašla nič, čo by vyhovovalo. Keď sme aj našli taký, ktorý by sa rozmerovo hodil, tak zase ho nerobili v takej farbe ako by sme chceli. Čakala som, že výber gauča nebude jednoduchý, ale že až takto to bude :/

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 11:35 

@aliban7: no my sme boli v banskej bystrici, lebo to mame blizsie. viem, ze maju predajnu aj v bratislave, to nam pani spominala, ze je este vacsia nez ta, v ktorej sme boli. tak skus ju tam vziat, alebo teda jej odporuc ist sa aj tam pozriet. myslim, ze by sa jej mohlo pacit, my zeny sa rady motkame po obchodoch.
@ivulinkaa12: latkovy myslis akoze nie kozeny? nasa sedacka je latkova, ale ma nejake kozene prvky. aj vankuse su kozene. neviem, vies si to predstavit, ci pohladam nejaku fotku? mozno by aj tebe zapasovalo nieco taketo, kedze nie je vyslovene kozena. skus si pozriet na nete alebo ak mas predajnu blizko, tak sa oplati navstivit.

Poslať Napísal: 12 Aug 2021, 12:37 

KubíkJ ale tak to zase nie, nenechám sa prehovoriť na niečo, čo by sa mi nepáčilo. Chcela by som látkovú, ale nemala by som problém ani s koženou asi. Keby to bolo tak, že mi padne hneď oka, tak sa tomu nebránim. Jasné, to sa opýtaj, ak nezabudneš. Rada si vypočujem viacero názorov. Aspoň budem mať lepší prehľad, lebo čisto len z obrázkov sa zistiť nedá moc.
Puka8815 hej hej, ale ako som písala aj Kubíkovi, tak sa nebránim tomu, keby bola kožená. To znie zaujímavo, nemáš aj nejakú fotku? Lebo moja predstava môže byť iná oproti skutočnej sedačke.

Stránka 32 z 33 [ Príspevkov: 326 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre