Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 17 z 21 [ Príspevkov: 210 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Jún 2021, 12:59 

Typov tieneni je tak strasne vela, ze aj my sme mali problem vybrat. No jedno sme vedeli, ze chceme vonkajsie tienenie a vsetko sme tomu aj prisposobili. Potom ked uz prislo na vyber konkretnej znacky, tak som vela googli po nete a citam referencie a nakoniec sme sa rozhodli pre Isotru, lebo oni maju fakt brutalne odporucania po internete. A mozem to aj potvrdit, ze tienenie je vy-ni-ka-ju-ce 8-) :)

Poslať Napísal: 28 Jún 2021, 10:15 

..sego tak to mas uplnu pravdu, aj my mame doma tienenie tej znacky ..

Poslať Napísal: 28 Jún 2021, 13:20 

Plauko jasné,treba stavať pokiaľ sú peniaze.Keď nebudú,tak potom budete čakať pokiaľ zase nejaké prídu a takto postupne si budete zútulňovať všetko.Tak drzím palce aby vám všetko dobre dopadlo a keby si potreboval ešte ohľadom niečoho poradiť,tak sa ozvi.

Poslať Napísal: 01 Júl 2021, 09:30 

Chlapi pripájam sa k vám, táto značka vyrába kvalitné tienenia. Majú aj dosť veľký výber a napriek tomu, že je to česká firma majú dobré pokrytie predajcov aj tu na Slovensku :)

Poslať Napísal: 06 Júl 2021, 08:11 

Jurij54 píše:
Chlapi pripájam sa k vám, táto značka vyrába kvalitné tienenia. Majú aj dosť veľký výber a napriek tomu, že je to česká firma majú dobré pokrytie predajcov aj tu na Slovensku :)

mozem sa spytat Juraj, kde vsade maju predajcov?..viem si ich niekde na internete vyhladat?..kazdu chvilu budeme chciet riesit vonkajsie tienenie, tak aby som vedel, kde zajst..a mohol by si mi aj napisat, kolko vas tienenie stalo?..zatial som neriesil este ani cenove ponuky, tak aby som mal aspon ako taku predstavu a bol pripraveny, nie ze mi tie ceny dych vyrazia :lol: ...

Poslať Napísal: 06 Júl 2021, 10:43 

Aby si ich nemusel hľadať a ja aby som ti ich všetkých nemusel vypisovať, tak ti pripájam link, kde sú vypísaný, nech sa ti páči: https://www.isotra.sk/siet-predajcov-isotra-partner. Čo sa týka ceny, tak tá je rôzna, lebo závisí od rozmerov, od typu, farby, atď. Nás ale taký ten štandardný rozmer okna vyšiel cca na 300€. Túto sumu ale ber fakt len orientačne!

Poslať Napísal: 08 Júl 2021, 08:38 

Jurij54 píše:
Aby si ich nemusel hľadať a ja aby som ti ich všetkých nemusel vypisovať, tak ti pripájam link, kde sú vypísaný, nech sa ti páči: https://www.isotra.sk/siet-predajcov-isotra-partner. Čo sa týka ceny, tak tá je rôzna, lebo závisí od rozmerov, od typu, farby, atď. Nás ale taký ten štandardný rozmer okna vyšiel cca na 300€. Túto sumu ale ber fakt len orientačne!

to je jasne, ze ju budem brat len orientacne, je mi to jasne, ze nam mozu dat uplne inu cenu, kedze mame isto aj ine rozmery a mozno si vyberieme aj iny typ vonkajsich zaluzi ako mate vy..s tym pocitam...dakujem ti za link, idem to prekutrat 8-) :D ...

Poslať Napísal: 10 Júl 2021, 07:29 

Som zvedavý Kubík aké si napokon vyberiete,potom daj vedieť,ok?

Poslať Napísal: 10 Júl 2021, 08:37 

aliban7 píše:
Som zvedavý Kubík aké si napokon vyberiete,potom daj vedieť,ok?

dam vediet, to je jasne, ze si to nenecham pre seba, ked ste tu taki ochotni a radite mi...ale este vybrate nemame, musis nam dat viac casu, to chvilu potrva pokial sa s mojou drahou zhodneme na jednej a tej istej veci :lol: ...

Poslať Napísal: 13 Júl 2021, 12:54 

Ani to nechcem hneď od teba,myslel som tak všeobecne,že keď budete mať vybraté aby si napísal aké ste vybrali.Je mi jasné,že to bude dlhšie trvať :D

Stránka 17 z 21 [ Príspevkov: 210 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre