Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 11 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 13:21 

soky vies, nie vsetci maju poradenstvo zadarmo, tak preto to netreba brat ako samozrejmost...
raz som chcel v jednej firme poradit a chceli odomna peniaze, tak som sa hned otocil na pate a isiel som prec..
no tito viem, ze to maju zadarmo, kedze som cez nich tiez riesil kotol..

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 23:57 

Brek to nemyslíš vážne?? Fúúha, tak s týmto som sa veru ešte nestretla! My keď sme riešili výmenu kotla, tak nám v tejto spoločnosti Wolf hneď poradili a úplne zadarmo. To si ma normálne zaskočil, že máš aj takúto skúsenosť. A to bola aká firma, či nechceš ju tu spomínať?

Poslať Napísal: 27 Máj 2021, 14:38 

ludminka nebudem ju spominat, je to uplne zbytocne nakolko som napokon cez nich ani nic neriesil, lebo mali prehnane ceny a po case som zistil, ze ani kvalitna nestoji za vela..

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 08:48 

Brek okey rozumiem a nebudem ťa nútiť názov tej firmy tu písať, keď to nie je dobrá firma. Aspoň ľudia o nej nebudú vedieť a budú tu čítať iba o tých dobrých, kvalitných a spoľahlivých firmách.

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 14:20 

ludminka píše:
Brek okey rozumiem a nebudem ťa nútiť názov tej firmy tu písať, keď to nie je dobrá firma. Aspoň ľudia o nej nebudú vedieť a budú tu čítať iba o tých dobrých, kvalitných a spoľahlivých firmách.

Môžem vedieť, aké majú výhody kondenzačné kotle od nejakých iných? Díkičko!

Poslať Napísal: 11 Jún 2021, 12:31 

@stanley:
keďže píšeš do tejto skupiny tak predpokladám že chceš vedieť výhody kondenzačných kotlov značky Wolf hj??
tak ti ich idem teda napísať:
- ich kotle majú možnosť ovládania prostredníctvom smartfónu
- majú kompaktné rozmery
- rôznu variabilitu - buď len na vykurovanie alebo so zabudovaným zásobníkom na stenu, so zabudovaným zásobníkom na zem, so solárnym zásobníkom ako predpríprava na využívanie solárneho zariadenia
- majú rôzne výkony - vhodné aj pre novostavby ale aj pre rekonštrukcie
- jedinečný regulačný systém
- sú tiché

Poslať Napísal: 18 Jún 2021, 10:26 

ahoj. takže prečítal som si všetky tie výhody, ktoré si sem popísal a podľa toho usudzujem, že máš systém práve od nich. ak by som ťa mohol trocha vyspovedať, vedeli by mi aj ušiť systém na mieru? dá sa u nich objednať aj nejaké to poradenstvo?

Poslať Napísal: 29 Jún 2021, 17:03 

ako myslíš objednať? jasné, že hej, ako bez problémov ti vypracujú ponuku priamo šitú na tvoje požiadavky a potreby, ak by si niečo potreboval, kľudne sa pýtaj

Poslať Napísal: 08 Júl 2021, 13:06 

čauko, vieš čo pred pár dňami som kontaktoval s dotazmi priamo ich a každým dňom by mi mali poslať cenovú ponuku, priamo na ideálny kotol podľa našich požiadaviek. celé som si to s nimi prešiel, tak dúfam, už zakotvíme tu u nich, lebo sa mi páči portfólio tejto firmy

Poslať Napísal: 09 Júl 2021, 11:28 

tak je je super potom, fajn že si oslovil priamo Wolf. ešte ti spätná väzba nedošla? no poviem ti, že za mňa je to tá najlepšia voľba, keďže sú to kvalitné systémy s variablilnými možnosťami, smart ovládaním, čo je v tejto dobe poľa mňa veľkou výhodou. daj vedieť, ako ste to nakoniec dobojovali

Stránka 11 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre