Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 15 z 18 [ Príspevkov: 177 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: oplotenie pozemku
 Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 11:43 

ivan my sme tomuto venovali pozornost minuly rok a teda bolo to napokon tak, ze som si nasiel firmu, co sa venuje len takymto doskam, ktore sa davaju na ploty a na terasy a su drevoplastove, nepozeral som uz potom ziadne velke obchody, ono ked to takto kupujes, tak to ma velku vyhodu v tom, ze ta kvalita je ina, lepsia, ze aj zaruka je fajn a tiez vies, ze to robi firma, ze aj to zrealizuju ak by si chcel a vela inych benefitov

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 13:06 

mirdo ked pises o zaruke, kolko rokov je take bezne?
dva?

Poslať Napísal: 22 Jún 2021, 20:54 

bezne su dva roky, to je fakt, ale skus pozriet Timbermax dosky a na tie je zaruka 25 rokov na farebnu stalost, takze je to ozaj rozdiel oproti tym dvom rokom 8-)
aspon teda podla mna, nevyberal som akoze zasadne podla toho len, ale teda dost to u mna zavazilo, lebo inde som sa s takouto dlhou nestretol a to hovori za nieco si myslim ;)

Poslať Napísal: 23 Jún 2021, 13:18 

a nejaky ten prepocet, ze kolko bude treba dosiek na plot a tieto veci, ze v akej dlzke a podobne to ste si robili samy?

Poslať Napísal: 24 Jún 2021, 11:18 

lenon toto podľa mňa je to najmenej, keď si pozrieš aké rozmery približne bývajú, aké tie dosky a uvidíš na základe toho, ale dá sa, že firma ti urobí ponuku, že všetko, čo budeš k tomu potrebovať, aj prípadne nejaké tie šróby a podobne, ale to väčšinou takto do podrobna ponuku robia, keď si dávaš robiť na kľúč ;)

Poslať Napísal: 28 Jún 2021, 09:21 

tak je to ale v mnohych pripadoch najlepsie, ak firma ponuka tuto moznost, nemas tym padom ziadne problemy s tym ako to co najlepsie sam spravit

Poslať Napísal: 29 Jún 2021, 17:04 

ušetríš nie len čas, ale hlavne nervy :)

Poslať Napísal: 29 Jún 2021, 18:50 

tiez sa po nich obzeram a vyzera to tak, ze sme si aj vybrali. ako bal som sa istych veci, ale ta zaruka hra teda poriadne v ich prospech

Poslať Napísal: 30 Jún 2021, 11:51 

aky veci si sa prosim ta bal. podla mna pri takychto doskach sa prakticky nemas coho bat. no a aku firmu si si to vybral? budes si to robit sam?

Poslať Napísal: 30 Jún 2021, 12:26 

ak si vyberieš dobrú firmu, ničoho sa báť nemusíš

Stránka 15 z 18 [ Príspevkov: 177 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre