Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 7 z 11 [ Príspevkov: 103 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aky druh kúrenia
 Poslať Napísal: 23 Jún 2021, 18:13 

Mireslav skôr záleží od toho čo ti dovolí aké sú možnosti, čo sa týka pozemku napríklad. Či máš možnosť, že na pozemku je studňa alebo nie je. A proste mnoho iného.
Majsterko s poradenstvom som osobne problém nemal, poskytli mi ho zadarmo a tak to aj robia, čo viem, predsa len každá cenová ponuka a takéto poradenstvo je individuálna záležitosť a treba si nad to sadnúť a je šťastie, že tam to takto poskytnú.

Poslať Napísal: 23 Jún 2021, 18:15 

Brayer veď som tu už o tom písal.
Pozri typ VENTUM 1, to naše čerpadlo má výkon 4-9kW je ale vhodné skôr pre menšie domy, záleží tým pádom aj o akú rozlohu domu ide a mnoho iného.
Ale práve o tom je to poradenstvo, o ktorom som pýtal, čím som si vlastne prešiel, že ušijú ti to riešenie na mieru, aj presný typ aj všetko.

Poslať Napísal: 24 Jún 2021, 09:56 

Dičo takže to nebolo tak, že ty by si prišiel niekam povedal, že chcem toto a toto s takým výkonom hej?
Ty si nemal páru o tom, že asi jaký výkon bude treba?

Poslať Napísal: 24 Jún 2021, 21:19 

podla mna to clovek nema len tak zistit, najlepsie je si najst firmu, ktora na zaklade parametrov domu urci, aky vykon bude proste optimalny pre dany dom nie?

Poslať Napísal: 28 Jún 2021, 08:41 

Brayer jasné že to tak nefunguje veď ako by som mohol niečo také povedať a niekam tak prísť, keď doposiaľ som proste tepelné čerpadlo nemal, nemal som kde s tým prísť do kontaktu, takže som vôbec nič nevedel.
Preto som si dal poradiť, predsa firma na základe papierov, projektu a všetkého ti vie najlepšie povedať, že čo by bolo vhodné.
Hybrid toto je presne, čo som teraz písal, preto je dobré ak poskytujú odborné poradenstvo a vieš sa ďalej odraziť. Firma by nemala mať problém ti poradiť a komunikovať s tebou, to by proste mal byť základ.

Poslať Napísal: 29 Jún 2021, 14:19 

Dičo mal by to byť základ, ale každá firma to má inak, čiže to je dobré si vopred pozisťovať. Je fakt, že sú ľudia, ktorí nejako nepotrebujú komunikovať, že nepotrebujú mať info od firmy, ale tak pre mňa je to podstatné keď sa mám o niečom rozhodnúť. Bez toho sa neviem posunúť ďalej.

Poslať Napísal: 06 Júl 2021, 10:52 

dico lenze ako to je s poradenstvom? nie je to tak, ze vlastne mi kazda firma bude tlacit len to svoje, ze proste nepovedia mi nejaky objektivny nazor?

Poslať Napísal: 06 Júl 2021, 21:06 

heh tak vieš keď príeš alebo oslovíš nejakú firmu, tak je podľa mňa jasné, že im pôjde hlavne o to, aby si si vybral ich produkt. neviem si predsaviť, že by ti jedna značka odporučila radšej nejakú tú inú

Poslať Napísal: 07 Júl 2021, 07:22 

reset len ci to nemyslel trosku inak, ved jasne, ze firma bude akoze svoju znacku odporucat, ale myslim, ze myslel to skor v zmysle, ze aby mu z tej ich ponuky to najlepsie pre jeho pripad odporucili aspon ja som to tak pochopil, ze aby to co navrhnu bolo ozaj idealnym riesenim pre jeho dom ;)

Poslať Napísal: 08 Júl 2021, 17:23 

ireg pre mna bolo zakladom to ako komunikuje firma so mnou...lebo presne o toto ide aby ti co najlepsie poradili...musi byt vidiet, ze proste sa vyznaju v tom co robia...ze vedia ako jednotlive tepelne cerpadla funguju a vlastne v akych pripadoch sa to oplati...a dobre je, ze uz ti vedia navrhnut aj take riesenie aby si sa dostal do A0 a to bez cohokolvek ineho...aby ti ozaj len to tepelko stacilo...to je podla mna vyhra...

Stránka 7 z 11 [ Príspevkov: 103 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre