Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 6 [ Príspevkov: 51 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 11:00 

Zanetka tak to sa ti ani necudujem, ze uz ste nechceli burat, ved to by ste zase mali vsade bordeluuuu a bordelu. A ake dvere ste si u nich vybrali? Mas nejaku fotecku?

Poslať Napísal: 21 Jún 2021, 08:51 

zanett tak to sa ani necudujem, ze ste to zatrhli, ked uz mate vsetko pekne spravene, pocitam, ze uz aj vymalovane steny, co??..hjjj, to som pocul, ze oni maju minimalny priplatok..tak ste ich teda objednali, ano?..

Poslať Napísal: 28 Jún 2021, 11:38 

@pattricia fotku zatiaľ nemám, ale objednali sme si klasické plné dvere v drevo dekore, bezfalcové.. vystavené tie, ktoré sme objednali akurát nemali, takže ti nemám poslať akú fotku. potom keď ich budeme mať namontované tak ti pošlem fotku, len to bude pár týždňov trvať..

@štefajn jasné už máme všetko na finál spravené.. objednali sme ich ;)

Poslať Napísal: 06 Júl 2021, 08:22 

Žanettka píše:
@pattricia fotku zatiaľ nemám, ale objednali sme si klasické plné dvere v drevo dekore, bezfalcové.. vystavené tie, ktoré sme objednali akurát nemali, takže ti nemám poslať akú fotku. potom keď ich budeme mať namontované tak ti pošlem fotku, len to bude pár týždňov trvať..

@štefajn jasné už máme všetko na finál spravené.. objednali sme ich ;)

bezfalcove znamena, ze vam nebude vidiet panty na dverach?...vam sa budu dvere otvarat do vonka alebo vnutra?...

Poslať Napísal: 20 Júl 2021, 09:06 

...kubik...áno, pri bezfalcových dverách sa musia používať skryté pánty a to potom vlastne vytvára to, že dvere splývajú so zárubňou do jednej roviny...teraz sú tieto bezfalcové dvere veľmi moderné, len aj cena pri týchto dverách je vyššia, s tým potom treba počítať...

Poslať Napísal: 26 Júl 2021, 08:31 

Božiena píše:
...kubik...áno, pri bezfalcových dverách sa musia používať skryté pánty a to potom vlastne vytvára to, že dvere splývajú so zárubňou do jednej roviny...teraz sú tieto bezfalcové dvere veľmi moderné, len aj cena pri týchto dverách je vyššia, s tým potom treba počítať...

dakujem Bozka za objasnenie, aj som si myslel, ze to je tak ale nebol som si na 100% isty, tak preto som sa radsej opytal...to mi je jasne, ze cim modernejsie tym aj drahsie...tak je to so vsetkym a v dnesnej dobe duplom..som ich uz pozeral aj na webe a brutalne vyzeraju...ale oni sa najviac oplatia asi vtedy, ked sa dvere otvaraju von, ci?..

Poslať Napísal: 30 Júl 2021, 08:02 

Zanetka to su ake tie bezfalcove? Pocula som o takych, ale nejak netusim, co si mam pod tym predstavit. Uz ich aj mate, ci este cakate na dodanie? Neviem, ako sa teraz pocas dovoleniek pohybuje dodacia doba. Vela firiem dodanie predlzuje v lete aj o niekolko tyzdnov.

Poslať Napísal: 04 Aug 2021, 15:15 

...kubik... ono aj pri tomto otváraní je viacej možností, ako to vedia spraviť... dajú sa aj dovnútra otvárať, aj do oboch strán... nechápala som, koľko je tých možností... všetci sme zvyknutí, že dvere sú proste dvere a rozlišuje sa akurát tak ľavá a pravá strana... rýchlo som bola vyvedená z omylu...

Poslať Napísal: 09 Aug 2021, 17:50 

Božiena píše:
...kubik... ono aj pri tomto otváraní je viacej možností, ako to vedia spraviť... dajú sa aj dovnútra otvárať, aj do oboch strán... nechápala som, koľko je tých možností... všetci sme zvyknutí, že dvere sú proste dvere a rozlišuje sa akurát tak ľavá a pravá strana... rýchlo som bola vyvedená z omylu...

do oboch stran? to som asi ani nevidel este u nikoho. to musi byt aj narocnejsie, co sa vyroby aj montaze tyka. no ved toto, presne ako pises. aj to mi trvalo, kym som sa zorientoval, podla coho sa urcuje ta prava a lava strana. ty si teraz niekedy kupovala dvere, ked mas prehlad? lebo nie je to bezne, ze by zeny mali prehlad o takychto veciach.

Poslať Napísal: 07 Sep 2021, 14:26 

@pattricia bezfalcové sú vlastne také, že zapasujú presne do zárubne a nijak neprečnievajú ani z jednej strany... nevidíš ani tie pánty, či jak sa to volá, to je všetko skryté na pohľad... pekne to vyzerá a pôsobí to lepšie na pohľad.. hádam som ti to dostatočne opísala.. ale jasnačka, už ich máme dávno doma... my sme čakali nejakých päť týždňov plus mínus pár dní, neviem koľko presne.. nám nespomínali, že majú dlhšie čakacie doby, keď sme kupovali...

Stránka 5 z 6 [ Príspevkov: 51 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre