Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 7 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 08:35 

Julka a od spoločnosti Kaldewei si idete vyberať vaňu alebo od niekoho iného? Lebo to som tu nikde nevidela napísané, iba že chcete smaltovanú vaňu, len tie tiež vyrába isto viac firiem. Ak ti ale môžem poradiť, tak pozerajte iba tieto, oni majú kvalitné vane, ktoré vydržia dlhé roky a ešte na ne poskytujú aj 30 ročnú záruku, čo je veľká výhoda v prípade, že by sa vám niečo s ňou stalo :)

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 07:45 

nooo značku som ešte vôbec neriešila, nakoľko som si najprv potrebovala v hlave utvrdiť, či ideme zháňať plastovú alebo smaltovanú vaňu...rada si ale nechám poradiť, ktorá je dobrá, keďže sme sa už rozhodli s manželom, že pôjdeme do tej smaltovanej..táto firma, ktorú si mi tu spomenula vyrába aké vane?..nepoznám ich..

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 12:22 

@julliča oni práve vyrábajú smaltované vane, preto ti ich asi aj poradila.. my máme tiež túto a je fajn, nemôžem sa na ňu sťažovať..

Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 12:27 

nooo vidíš, to som vôbec nevedela, keďže sa v tých značkách vôbec nevyznám...idem pozrieť aké ponúkajú...

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 09:25 

@julliča tak už vieš, zase si o niečo múdrejšia :D ... na čo si prišla, keď si ich pozerala? Našla si si nejakú, ktorá ti padla do oka a zapáčila sa ti?..

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 11:03 

Ahojte, vedeli by ste mi povedat, aku hrubku ocele a smaltu pouziva firma Kaldewei na svoje vyrobky? Lebo kamaratka mi akurat vcera hovorila, ze oni si kupili od nich vanu a ze majstri povedali, ze sa uz dlho nestretli s takou tazkou vanou. A ked som sa jej spytala, ze aku hrubku pouzivaju, tak mi nevedela povedat. Zbadala som, ze sa tu o nich bavite, tak reku ze sa spytam, ci mi neviete niekto povedat. Dakujem.

Poslať Napísal: 18 Jún 2021, 12:14 

Paťka niet sa čo čudovať, lebo oni vyrábajú vane z kvalitnej smaltovanej ocele v hrúbke 3,5mm čo zaručuje ich dokonalú pevnosť a odolnosť....

Poslať Napísal: 21 Jún 2021, 11:54 

Aha, tak preto je taka tazsia. A iny vyrobcovia pouzivaju tensiu hrubku, ci to nevies?

Poslať Napísal: 23 Jún 2021, 09:43 

pupina85 píše:
Paťka niet sa čo čudovať, lebo oni vyrábajú vane z kvalitnej smaltovanej ocele v hrúbke 3,5mm čo zaručuje ich dokonalú pevnosť a odolnosť....

to je pravda pupina, tiež od nich máme vaňu a majstri sa čudovali, že prečo je taká ťažká.. keď som im ale povedala aké má zloženie, tak hneď na to odpovedali, že sme dobrú vybrali.. ako viaceré ženy, mňa hlavne oslovilo to, že je odolná voči nárazom, lebo mne príde, že niekedy mám doslova deravé ruky :lol:..

Poslať Napísal: 25 Jún 2021, 09:18 

Čaves kamoši, riešime s manželom kúpeľňu a rozmýšľame akú vaňu sem vybrať. Na internete som pozerala rôzne druhy a chcela by som poradiť, ktorá je podľa vás najkvalitnejšia? Predsa len, je to investícia na dlhé roky a nechceme urobiť zlý krok. Bola by som vďačná za akúkoľvek radu :-)

Stránka 7 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre