Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 16 z 21 [ Príspevkov: 209 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 12:50 

Guš tak takýmto tienením nič nepokazíš,to je pravda ale zase na druhej strane ani neohúriš, lebo ako si napísal,tak je dlho na trhu a veľa ľudí má práve toto klasické tienenie.No ak sa musíte dostať pod určitú cenu,tak áno, vnútorné tienenie vychádza najlacnejšie.

Poslať Napísal: 27 Máj 2021, 12:21 

písali mi, že motor nám nacenili Somfy a farbu tmavo hnedú...je to dobré alebo existuje ešte nejaký lepší?..nechám si poradiť, keďže sa v tom moc nevyznáme...

Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 09:44 

V tom prípade vám nacenili jeden z najlepších motorov, to je veľmi dobré a nemenil by som to. Dali Vám veľmi dobrú cenu a ani by som ďalej nešpekuloval. Neviem, či vám niekde dajú za takýchto istých podmienok lepšiu cenu, aká je toto. Vyskúšať môžete ale fakt 2 600€ za 5 okien s motorom Somfy, to je pecka. A značka to je aká, ak smiem vedieť?

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 07:43 

značka to je Isotra a konkrétne nám naceňovali žalúzie Zetta 90...cez jedného ich predajcu sme to riešili, nakoľko oni priamo so zákazníkmi neriešia ale majú svojich predajcov, ktoré predávajú ich tienenie...tak hovoríš, že je to dobrá cena, hej?..ako aj ja som bola v šoku, lebo som čakala viac..potom som pozerala, či tam je už aj montáž ale áno, je..takže to je celková cena, čo by nás tie žalúzie vyšli..

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 13:46 

Keď teda budeme chcieť vonkajšie žalúzie, čo budeme chcieť tak mám počítať cca 500€ na jedno okno, áno?..

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 08:02 

Hjjj to viem, že oni sú len výrobcovia a predávajú ich predajcovia. Tak v tom prípade fakt nie je o čom a byť vami to zajednám, je to super cena. A dlho by som nerozmýšľal, lebo všetky ceny idú hore, tak aby ste si potom hlavu nebúchali.

Plauko áno, treba cca tak počítať. Tiež staviate dom alebo rekonštruujete?

Poslať Napísal: 18 Jún 2021, 10:02 

fimor to si spravne napisal, ze ceny vsetkeho a hlavne stavebneho materialu idu brutalne hore a mozme ocakavat, ze aj taketo veci budu stupat, kedze materialu je stale menej a menej.

Poslať Napísal: 21 Jún 2021, 11:34 

Áno, rozhodli sme sa, že si postavíme náš vysnívaný dom, tak konečne sme už aj začali.. Dúfam, že nás tie ceny neodradia a nebudeme nútení prestať.. všetci len strašia ale tak pokiaľ budeme mať peniaze, tak chceme toho čo najviac spraviť a čím skôr teda aj bývať...

Poslať Napísal: 22 Jún 2021, 11:34 

Plauko snáď všetkého ceny nepôjdu hore.Počul som,polystyrén,osb dosky a takéto veci išli dosť hore ale pevne dúfam,že takéto tienenia nepôjdu.

Poslať Napísal: 23 Jún 2021, 07:45 

Aj my v to dúfame Bartel, že nepôjde úplne všetko hore, aj keď neustále ma každý plaší, že som si zlý termín na stavbu domu vybral... ale tak kto vedel, že celá korona bude mať takýto dopad aj na ceny.. no ako som napísal, pokiaľ budeme mať peniaze, tak nás nič neodradí... myslím si, že sa s niektorými firmami bude dať dohodnúť a že budú vedieť dať aj nejaké zľavy...

Stránka 16 z 21 [ Príspevkov: 209 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre