Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Autor Správa
 Poslať Napísal: 10 Sep 2015, 17:51 

Ahojte nieriešili ste niekto podobný problém ? V našom paneláku sa rozmohli ploštice, dávali sme ich aj striekať ale to nepomohlo máte nejaké overené rady ? Padli táke návrhy v paneláku aby sa to dalo vyčistiť plynom ale čítala som o tom len negativity čo si vy o tom myslíte ?

Poslať Napísal: 10 Sep 2015, 18:26 

Cau, ked som pracoval v zahranici tiez ma tieto potvory otravovali strpcovali mi zivot... liezli vsade pod madrace pod vankus bolo to velmi neprijeme... skusali sme rozne pripravky jedine co pomohlo bolo systematicke odstranenie, vsetky otvori a spari sa zasilikonovali aby sa nemali kde schovat, a postupne som ich fizicky znicil a uz sa nevratili...

Poslať Napísal: 10 Sep 2015, 18:29 

Katrin nechcem strášiť ale minule dávali v televízni že sa rozmohli v jednom paneláku a museli vysťahovať všetky byty pretože ploštíce vylezu všade... ci je to WC - ventilátor, alebo v kuchyni digestor.. fujj je to veľky des, určite by som nechcela to isté zažívať :/ Skúste si zavolať na nejakú certifikovaná službu a určite Vám viacej poradia. držím place

Poslať Napísal: 31 Okt 2016, 09:30 

Zavolajte si nejakeho dobreho deratizera ktory ma kvalitne prostriedky na dezinfekciu a dezinsekciu.... taka mensia rada, vyziadajte si dymovnice, z vlastnej skusenosti viem, ze postreky malokedy zaberaju. Ked ich uplne vykynozite tak si namalujte steny.

Poslať Napísal: 30 Jún 2021, 22:38 

vsak si skus pozriet nejake firmy, ktore by sa toho vedeli zbavit

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 30 Jún 2021, 22:38

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre