Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 22 z 22 [ Príspevkov: 214 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Autor Správa
 Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 10:07 

Dakujem som rada, ze sa ti paci. Objednali sme si ju v Topsedackach, ved o tej predajni sa tu uz dlhsie bavime a maju aj ine farby, ak by si potrebovala ze nejaku inu farbu, tak nie je problem. Orientacnu dobu nam povedali 6-10 tyzdnov.

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 11:13 

@symča00 áno, to som si všimla, že tu o nej diskutujete, no nevedela som, že i vy máte od nich.. dobre vedieť :) Pôjdem sa teda k ním pozrieť a túto mali aj vystavenú na predajni alebo len na základe obrázka ste si ju vybrali?..

Poslať Napísal: 11 Jún 2021, 10:10 

Mali ju na predajni vystavenu. My ked sme k nim isli, tak som vobec nevedela, ake sedacky maju v ponuke, kedze som si ich webovu stranku akosi nepozerala ale isla som hned, ze radsej na zivo vidim sedacky a podla toho vyberam. A tuto mali vystavenu, hned mi padla do oka a ked som ju vyskusala a zistila som, aka je pohodlna tak hned bolo rozhodnute. Podla mna je najlepsie ist osobne a aj poskusat, lebo nie kazda sedacka je pre kazdeho pohodlna.

Poslať Napísal: 14 Jún 2021, 06:36 

...noooo, tak to uz ano, vyzera velmi dobre, tak luxusne...mojej by isto vadilo, ze nie je na takych vyssich nozickach, hned by povedala, ze pod tuto by sa jej nevosiel roboticky vysavac, ale vam to asi nevadi, ze?...kazdopadne ste ale dobru vybrali Symca 8-) ...

Stránka 22 z 22 [ Príspevkov: 214 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre