Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 52 z 53 [ Príspevkov: 522 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 09:08 

pilot nemyslel som to tak, ze vrtat sa, to nie, len aby si videl ako co robia ako to vlastne je nutne mat urobene a popri tom sa vela veci dozvies ;)
oni ti vysvetlia vsetko, ze ako co nastavit, ale k tomu budes mat aj papiere, ze co a ako, to uz ptoom je to nastavovanie, respektive menenie nastaveni skor o pocite vies, ze co sa ti bude zdat ako vhodne, ci vacsiu intenzitu alebo jak ;)

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 08:10 

nemozes sa na to takto pozerat. takto to vnimat. predsa len chces byt pri tom, ked to budu robit je to uplne normalne, ale teda ja som mal dovolenku, ked mi robili a vela mi to dalo, nam to Reheat firma robila, montovali nam Nilan jednotku a teda nemali problem s nicim, doviezli povedali mi, co idu robit, cca na ako dlho to bude a potom sa so vsetkym postupne oboznamili, ze ake je nastavenie aj vsetko :)

takze takto je to fajn, vediet co a ako, to nikdy nie je na skodu ;)

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 12:08 

..roman, ale toto je dobré..ja napríklad som veľmi rád, keď sa s firmou a celkovo majstrami ktorí prídu niečo robiť dá normálne komunikovať..že keď niečo neviem tak nemajú problém a ma oboznámia a keď im niečo neni jasné, že akú mám predstavu tak tiež sa opýtajú..tak by to malo byť..

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 12:49 

Ano tiez mam rad seriozne jednanie a nakoniec ta montaz prebehla uplne v klude a v pohode, chlapi mi vsetko vysvetlili a vsetko ukazali. Odpovedali aj na moje mozno priblble otazky. No zatial fajn

Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 11:32 

- roman ty si nejako aj riesil to, ze ako s pripadnymi pravidelnymi prehliadkami? alebo co je nutne kontrolovat aby bez problemov roky rekuperacia fungovala? lebo pri kureni to viem, ze proste je treba napriklad kotle kontrolovat, ale ako je to pri rekuperacii to nemam ani paru a teda dost by ma to zaujimalo -

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 07:31 

pilot ake si mal otazky? co ta zaujimalo?

Poslať Napísal: 10 Jún 2021, 09:31 

nvoto povedal by som, že každého trápi niečo iné, ja napríklad som chcela vedieť, že ako to je napríklad s dopravou, či si sám jednotku budem musieť ísť vziať, alebo to dovezú, tiež som nevedel ako je to s prípadným servisom, čo také treba meniť, či viem si aj ja rekuperáciu nejako skontrolovať a takéto veci proste, lebo pre mňa takéto vetranie tak bolo to úplne niečo nové, naši keď dom stavali tak o niečom takomto človek ešte ani pomaly nechyroval :mrgreen:

Poslať Napísal: 14 Jún 2021, 13:55 

hlavne ohladom instalacie, co robit v pripade poruchy alebo ked chcem nastavit nieco popripade co robit ked mi vyhodi elektrinu v dome atd. bolo toho viac co som sa pytal uz si nepametam vsetko

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 11:39 

pilot tak toto su take prakticke veci, dobre je, ked mas cislo na technika, na mechanika, ktory ti zapaja a robi vlastne celu montaz rekuperacie a potom s tym si aj v kontakte keby sa nieco taketo stane, hlavne je to aby sa s tym clovekom, respektive s tou firmou dalo bez problemov komunikovat 8-)

Poslať Napísal: 17 Jún 2021, 08:31 

Citite ked napriklad sedite v obyvacke ze sa vetra? Zaujimalo by ma ci je to nejako citelne pri beznom uzivani, byvani, alebo ci je to skor take ze ani neviete?

Stránka 52 z 53 [ Príspevkov: 522 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre