Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 26 z 26 [ Príspevkov: 256 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 09:23 

@viechmann presne, lebo potom to dopadne ako na FB nejaké obrázky čo som videla, že "boli majstri, boli" a strecha úplne odfušovaná, strašne spravená...ale tak to dopadne, keď chce človek ušetriť a zaplatí firme, ktorá si vypýta síce najmenej ale nemá dobrú prácu. Preto si na to treba dať veľký pozor a dopredu popozerať aj referencie na internete!

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 15:00 

Štefajn píše:
vidis, to ma vobec nenapadlo Viechman...ale mas pravdu, ze by to nemuselo dopadnut najlepsie, kedze by sme to isli uplne prvy krat robit...mna to napadlo len preto, lebo kamos ma nahovara, ze co budem zbytocne vela penazi platit klampiarom, ze ved to spravime sami..ale asi teda kaslem na to a radsej si zaplatim..

Nieee, na to sa isto nedaj nahovoriť! To by si spravil riadnu blbosť a ešte zvlášť, keď idete dávať plechovú krytinu, tá je náročnejšia na pokládku ako napríklad škridla.

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 13:32 

a vies mi teda cca povedat, kolko sa plati za montaz plechovej krytiny?..maju to nejako na m2 alebo mi vypocitaju presnu cenu, co ma to bude stat?...

Poslať Napísal: 18 Jún 2021, 18:26 

stefajn pokial viem, tak za montaz si pytaju klampiari, ktory ti to robit budu.
tazko ale povedat, kolko si vypytaju lebo vacsinou to zalezi od velkosti strechy.
no oni maju dost vysoke ceny, nakolko robia vo vyske a tym padom si uctuju aj za pracu vo vyske.
to ti uz ale klampiar presne naceni, co ta to bude stat.
mas nejakeho v okoli?

Poslať Napísal: 21 Jún 2021, 08:45 

ale prave ze som este nikoho nezohnal ale furt hladam a akurat cez vikend mi dali par tipov, tak skusim este tych oslovit..teraz je najhorsie to, ze vsetci maju kopu roboty a minuly tyzden co som jednych oslovil, tak mi povedali, ze na buduci rok sa mozme dohodnut, no tolko cakat zase my nemozeme..takze asi tak sa nam dari v zhanani klampiarov...

Poslať Napísal: 23 Jún 2021, 10:45 

Štefajn píše:
a vies mi teda cca povedat, kolko sa plati za montaz plechovej krytiny?..maju to nejako na m2 alebo mi vypocitaju presnu cenu, co ma to bude stat?...

Povedal by som, ze kazdy klampiar alebo teda firmy to ma inak. Ale vacsinou ti vypocitaju cenu na danu strechu podla projektu. Nepocul som este o tom, ze by na m2 niekto mal cenu.

Stránka 26 z 26 [ Príspevkov: 256 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre