Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 100 z 102 [ Príspevkov: 1017 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 12:10 

..hort ti poviem aké by to bolo začernené a zduté.. :lol:

Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 09:30 

No pochybujem aj ja, zeby to pekne vyzeralo...nie je dobre davat materialy, ktore moze voda poskodit...narusit nejako strukturu, ze sa dostane dnu a podobne...nenasiakavost by mala byt zakladom ked chceme podlahu k bazenu...nam vyber tiez dal zabrat, klamal by som keby som povedal, ze nie...ale mame to vyriesene a teraz mi je hej...;)

Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 12:55 

hort a nie je podkladka komplikovana? cital som tu raz o nejakej podkonstrukcii co to zahrna? naco je to dobre? a preco je nutne pozerat sa aj na to z akeho materialu bude ta podkonstrukcia?

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 09:49 

stanolik co som si zistoval tak z velkej miery zalezi od praxe cloveka co to robi takze viem si predstavit asi akoby som sa s takou terasou ako mame my v plane mordoval sam :lol: :lol:

Poslať Napísal: 09 Jún 2021, 09:02 

Stanolik to treba, to je jasné, predsa len každý materiál je inak kvalitný, má inú životnosť a od toho sa treba odraziť. To proste by mal byť základ aby si siahol po niečom spoľahlivom, nech to nemusíš za chvíľu zase meniť.
Terasa by mala byť riešením na desiatky rokov. A najmä ja sa na to pozerám tak, že aby si to nevyžadovalo nejakú špeciálnu starostlivosť, lebo ja nemám čas sa ešte aj každý rok pred letom s podlahou zapodievať.

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 12:27 

- ale o vsetko sa treba nejakym sposobom starat, tomu sa nevyhnes si myslim -

Poslať Napísal: 22 Jún 2021, 10:50 

Ilmer u nas napriklad jedina moja starost ked ide o terasu tak je taka, ze pred letom vezmem wapku a terasu umyjem.
Tam to pre mna zacina aj konci, nemusim nic viacej s nou robit a to je super, to je pre mna velke plus lebo si mozem uzivat s rodinou aj terasu ako taku a vlastne cele leto. Lebo ked si vezmem, ze niekto stravi aj nejake dva vikendy tym, ze drevenu podlahu musi brusit, potom lakovat, potom neviem co, tak pride mi to uplne zbytocne a hlavne su to dalsie peniaze co do toho idu.

Poslať Napísal: 22 Jún 2021, 11:15 

Stanolik keďže nemám skúsenosť a nič takéto som v živote nerobil, tak myslím, že pre mňa by to bolo ale že totál komplikované, nové, by som sa asi zbláznil keby mi to nevyšlo.
Je lepšie asi niektoré veci nechať na skúsených ľudí ;)

Poslať Napísal: 23 Jún 2021, 07:29 

franto len kolko potom stoji taka montaz tej terasy? vies proste ci by ma to lepsie nevyslo keby som si to proste vsetko sam urobil :mrgreen:
ci uz zase moc spekulujem??

Poslať Napísal: 23 Jún 2021, 10:19 

nechcem sa do tohto akoze nejako moc interesovat, moc zapajat, ale neda mi to..
pre mna je zaujimave to, ze na takychto veciach, kde proste odbornost ma svoje opodstatnenie, tak sme schopni setrit, ale na ine veci a casto na nezmysly sme ochotni minat kopu penazi a teda to nechapem jak je to mozne..
asi by si si to mal prehodnotit.. ;)

Stránka 100 z 102 [ Príspevkov: 1017 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre