Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 21 z 22 [ Príspevkov: 211 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 17 Mar 2021, 09:03 

Moonka oni maju aj exterierove dvere?... :shock: :shock: Myslel som si, ze len interierove vyrabaju...

Poslať Napísal: 17 Mar 2021, 12:57 

Myslím, že viacerí si to mysleli ale nie je to celkom pravda, majú v ponuke aj exteriérové dvere. Kukni si na ich stránke alebo aj na FB.

Poslať Napísal: 18 Mar 2021, 10:42 

Idem si to hned pozriet, lebo som zvedavy, ake exterierove dvere vyrabaju... A vies aj ako sa cenovo u nich pohybuju exterierove dvere?.. A robia aj nejake bezpecnostne alebo len klasiky?...

Poslať Napísal: 15 Apr 2021, 11:36 

Pozri, pozri... Áno, majú v ponuke aj bezpečnostné dvere a dokonca si môžeš navoliť aj protipožiarnu ochranu aby dvere mali a taktiež aby boli zvukovo odolné. U nich si vieš vybrať také, aké chceš. Cenovo už závisí od toho, čo všetko dvere majú spĺňať.. Nebudem ti písať radšej žiadne ceny, aby som ťa zbytočne neoklamala. Veď im napíš a oni ti vypracujú cenovú ponuku na dvere o ktoré budeš mať záujem.

Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 11:14 

Mooonka :) A to potom take dvere co vychadzaju??

Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 12:25 

Danica tak isto musis pocitat, ze take dvere ta uz vyjdu viacej penazi ale zase na druhej strane mas pokoj na dlhe roky a vies, ze si investovala do kvalitnych dveri..

Poslať Napísal: 05 Máj 2021, 07:03 

podľa mňa všetky vchodové dvere, ktoré majú byť kvalitnejšie a bezpečnejšie sú drahé. nás tiež vyšli vchodové dvere 1 500€. ako áno, mám ich hliníkové, tak preto je aj cena taká vyššia ale myslím, že aj ostatné sa takto pohybujú. to sú také normálne ceny za vchodové dvere. interiérové tie sú už podstatne lacnejšie.

Poslať Napísal: 19 Máj 2021, 07:22 

Čaute ľudkovia,vidím,že tu rozoberáte vchodové dvere,no potreboval by som poradiť s interiérovými.Včera sme boli v jednej predajni a rozprávali nám tam,že v ponuke sú dýhované ale aj CPL laminát.Aké máte skúsenosti s týmito materiálmi?Ktorý je lepší,kvalitnejší?Oni ospevovali dýhu,je to ozaj tak,že tá je kvalitnejšia?

Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 08:31 

Áno Daňo, dobre ti povedali, že dýha je lepší materiál ako laminát ale zase aj cenovo vyššie (to vám ale tiež isto spomenuli). Väčšina ľudí sa preto radšej rozhodne pre laminát, lebo pri dýhe ich odradí cena. Neviem, robia ti aj cenovú ponuku?? A aké ste si u nich vybrali? Ktorý typ dverí?

Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 11:19 

my mame laminatove dvere a su uplne v pohode

Stránka 21 z 22 [ Príspevkov: 211 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre