Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 66 z 70 [ Príspevkov: 694 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 21 Máj 2021, 13:48 

Gomez mal by si to premysliet, radsej viacej zainvestovat ako menej a potom lutovat, akoze cena nie je smerodajna, ale setrit na niecom takomto nie je cesta.
Ozaj je fakt, ze kadejako sa to da urobit, ale zalezi aj od obostavby, aky typ krbu chce clovek, najlepsie je veci priamo s krbarom komunikovat, mal podorys, nech vie aj poradit. No ked ide o zaruku tak to ma kazdy inak. Ale vacsina co viem, tak dva, max. tri roky, ale co som link na Deltako daval, tak oni davaju na vlozky 5 rocnu zaruku a to je uz o inom.

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 07:03 

je to lepšie, keď je dlhšia záruka, napríklad aj pri spotrebičoch ja si dávam predĺženú, pretože to máš istotu, že viacej rokov budeš mať kľud, že sa nemusíš ničoho obávať a to je podľa mňa veľmi fajn.

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 14:30 

Riešime ten krb a chcem sa opýtať hlavne na to ako funguje ten systém otvárania, nestáva sa, že sa pokazí? Viete myslim ten úchyt, pred sa len keď človek kúri tak ho otvára pravidelne

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 13:59 

Pokaziť, hádam, keď dám toľké prachy za krb, nemože sa len tak pokaziť.

Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 11:26 

zalezi od typu, dnes uz su kadejake... my sme boli nedavno na jednej predajni si krb vyberat a posielam ti fotku aby sme vybrali, akoze mali v ponuke aj ine, ale nam vyhovuje tento typ otvarania, uchopu... a teda je to nenarocne a velmi prakticke, co sa tyka toho, ze sa to najcastejsie pouziva ano, to je fakt... ale myslim, ze to je vec s ktorou musi vyrobca ratat...

Obrázok

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 12:32 

Toto ti je fajn, to sa neotvára jak tie vložka ako kedysi, že ako dvierka doboku, či??

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 12:51 

Toto je zaujimava vlozka a ides este robit aj obostavbu? ci to bude len takto? lebo aj takto to vyzera dobre

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 12:53 

Az teraz mi to otvorilo zvacsene a vidim, ze je to hotove, vyzera dobre. Kolko ta vysiel?

Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 10:29 

nie nie... uz sa to da kadejako... ja som to tak nechcel aj kvoli detom... a toto mi prislo aj praktickejsie... ale teda este su kadejake ine vlozky a mozu to mat rozne... pilot toto co som fotil tak to je na predajni, kde sme boli vyberat aky typ chceme, co asi by nam sedelo, to nie je este priamo nas doma... samozrejme, ze vlozka bude mat obostavbu, ale nie okolo skla nejako... praveze bude pekne vidiet ohen...

Poslať Napísal: 07 Jún 2021, 14:23 

To otvaranie je naozaj zaujimave, som ho este nevidel, vacsinou take klasicke. To je nejake bezpecnostne? Ked to tak mas spravene kvoli detom? Ako sa to otvara?

Stránka 66 z 70 [ Príspevkov: 694 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre