Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 6 [ Príspevkov: 59 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 13 Máj 2021, 12:54 

drifžo píše:
Donkey ved take uz snad vsetci vyrabaju..

firmy,ktore sa zaoberaju vyrobou dveri ano ale take velkoobchody ako je napriklad merkury market,tak tie pochybujem,ze maju aj bezfalcove dvere.no od takych by som dvere ani nikdy nekupoval,to su strasne nekvalitne dvere!!!

Poslať Napísal: 17 Máj 2021, 11:03 

ahoj lajtoš...presne viem o čom píšeš, my sme od nich raz kupovali jedny dvere, no po dvoch rokoch sme ich museli meniť, lebo boli už v katastrofálnom stave...strašne rýchlo sa zničili..ako boli lacné, o tom potom ale nie všetko lacné je dobré..pri dverách treba hlavne pozerať na kvalitu a nie cenu!..lebo človek má potom samé problémy, tak ako sme mali aj my pokiaľ sme nekúpili poriadne..

Poslať Napísal: 20 Máj 2021, 07:45 

ako pozeram Terezka, tak okrem teba sa mi tu nikto neozval, tak ak by si mohla tie fotky, tak by som bol rad, keby si mi nejake poslala. dikes 8-)

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 14:17 

Akurát dnes si idem dať vypracovať cenovú ponuku na interiérové dvere Elegant Komfort, laminátové a v tej novinke dub Halifax. Som zvedavý, akú cenu nám dajú, potom Vám dám vedieť.

Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 11:38 

hugis daj mi potom prosim ta vediet na kolko ti jedny dvere nacenili. aj my chceme riesit dvere, tak aby som vedela, kolko cca pocitat. rozpocet mam tak do 300€ za jedny dvere + zarubnu, tak som zvedava, ci by to u nich bolo mozne. dakujem ti vopred :)

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 09:21 

marchelo maju na stranke nieco take?no super,tak to idem pozriet,dik!mozes mi este v rychlosti napisat,kde vsade maju predajne?

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 10:13 

Donkey píše:
marchelo maju na stranke nieco take?no super,tak to idem pozriet,dik!mozes mi este v rychlosti napisat,kde vsade maju predajne?

Vieš čo, oni majú po celom Slovensku až 33 predajní a nebudem ti tu všetkých vypisovať, lebo by som to dlho písal, tak ti posielam link, kde ich máš všetkých, kukni si, ktorý ti bude najviac vyhovovať a ktorého máš najbližšie.
https://www.sapeli.cz/sk/predajcovia

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 12:20 

@donkey my sme boli akurát minulý týždeň vo Zvolene, tam majú tiež predajňu, kde predávajú tieto dvere.. a dnes nám akurát od nich prišla aj cenová ponuka, ktorá sa mi celkom pozdáva. jedny dvere v rozmere 191x80 vychádzajú 137€ + zárubňa 135€, takže dokopy to je nejakých tých 272€. Ty máš akú predstavu, aké dvere by si chcel?

Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 13:31 

zanett to mate ale atypicke dvere, nie?..lebo ved standartna velkost dveri je 197cm...

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 09:20 

@štefajn áno, potom mi volal pán, či nemôžeme ešte búrať, že máme menšie dvere, že stavebný otvor by sme mali mať aspoň 201cm, no my už máme všetko spravené, takže sme to vylúčili..ale u nich je super to, že keď máš aj atyp, tak platíš príplatok len 5% takže to nie je až také strašné..

Stránka 4 z 6 [ Príspevkov: 59 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre