Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 39 z 41 [ Príspevkov: 407 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 12 Máj 2021, 07:51 

potrebujem radu, potrebujem vstavany satnik, no miesto kde bude je take ako by som napisal, no bude tak v roku mal by mat tvar trojuholnika a mal by byt taky velky aby ked ho otvorim bude sa dat don vojst. hlbka odhadujem 1,20. da sa to vobec urobit? nebude problem s takym tvarom? inde ho dat neviem

Poslať Napísal: 19 Máj 2021, 13:47 

všetko sa dá, len treba nájsť firmu čo to vie spraviť ale myslím že toto nebuide problém, možno to bude ešte ľahšie ako klasická skriňa či šatník

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 10:00 

no len vela firiem je teraz uz plne vytazenych :/ vies poradit niekoho kto by to spravil skor ako do zimy?

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 14:47 

no to ma akosi nenapadlo :/ že môžu mať až toľko roboty, asi je to kvôli civodu že. a koľko firiem si skúšal osloviť?

Poslať Napísal: 01 Jún 2021, 10:11 

kontaktuj samadu, je to sikovny clovek, mozno sa mu niekde do harmonogramu zmestis

Poslať Napísal: 07 Jún 2021, 09:04 

a oni sú odkiaľ? lebo mi to nič nehovorí. nájdem ich niekde na nete? nemyslím stránke ale nejaké recenzie o nich

Poslať Napísal: 14 Jún 2021, 14:21 

z povazskej bystrice je ten pan, ale mali by fungovat po celom slovensku co viem

Poslať Napísal: 21 Jún 2021, 19:33 

ma s nim niekto skusenost v poslednu dobu? chceli by sme si dat spravi skrine a mame na nich dobre ohlasy, no uz z davnejsej doby

Poslať Napísal: 29 Jún 2021, 11:33 

ja mam dost certvu skusenost, pred tyzdnom nam boli montovat satnik na chodbe

Poslať Napísal: 20 Júl 2021, 19:46 

oplatí sa spraviť vstavaná skrina z masivú? či stačí drevotieska? mám obmedzený rozpočet no chcem kvalitnú prácu

Stránka 39 z 41 [ Príspevkov: 407 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre