Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 9 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 11 Máj 2021, 14:02 

Isto je lepsia skridla, podla mna je trvacnejsia a hlavne aj dlhsie vydrzi ako plechova. Neviem, mne sa tie plechove vobec nepacia, aj ked dizajn uz isiel tiez dopredu ale keramicka palena, je len keramicka! My sme vcera objednali skridlu na dom, tak dufam, ze pride v poriadku..

Poslať Napísal: 13 Máj 2021, 12:47 

drifžo píše:
Isto je lepsia skridla, podla mna je trvacnejsia a hlavne aj dlhsie vydrzi ako plechova. Neviem, mne sa tie plechove vobec nepacia, aj ked dizajn uz isiel tiez dopredu ale keramicka palena, je len keramicka! My sme vcera objednali skridlu na dom, tak dufam, ze pride v poriadku..

a z kade ste objednavali a aku ste objednali??

Poslať Napísal: 19 Máj 2021, 13:22 

V stavebninach v Nitrianskom Pravne, oni sidlia tam, kde bol kedysi aj Tondach ale teraz tam uz nie su. A objednali sme krytinu Rumba, povrchova uprava bude Engoba a farba cierna. Mali tam vystavenu aj taku malu ukazku a pacila sa nam, tak sme ju rovno aj objednali. Verime, ze na dome bude vyzerat dobre ale to uvidim az potom, ked bude strecha hotova. Pridam potom nejake fotos...

Poslať Napísal: 27 Máj 2021, 13:51 

drifžo píše:
V stavebninach v Nitrianskom Pravne, oni sidlia tam, kde bol kedysi aj Tondach ale teraz tam uz nie su. A objednali sme krytinu Rumba, povrchova uprava bude Engoba a farba cierna. Mali tam vystavenu aj taku malu ukazku a pacila sa nam, tak sme ju rovno aj objednali. Verime, ze na dome bude vyzerat dobre ale to uvidim az potom, ked bude strecha hotova. Pridam potom nejake fotos...

isto bude dobre vyzerat, ich skridla kazda dobre vyzera.

Poslať Napísal: 01 Jún 2021, 10:20 

ak by som na tuto otazku mal aj v noci o druhej odpovedat, tak odpoviem ze isto je lepsia skridla... o mnoho viac podla mna toho vydrzi ako nejaky plech, ktory je lahky..

Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 11:18 

aj ja mam taky isty nazor ako ty Ferido. skridlu na dome uz mame 9 rokov a za tych 9 rokov sme ziadny problem s nou nemali a navyse som ju ani raz necistil, lebo furt vyzera ako nova. a navyse na skridlu je tusim este aj dlhsia zaruka ako na plechove krytiny.

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 13:42 

Prosím vás chlapi, mám projekt domu, mám základovú dosku hotovú a akurát majstri začínajú ťahať múry.. povedali mi, aby som riešil už strechu.. poraďte, odkiaľ začať?.. v týchto veciach sa vôbec nevyznám.. a oni mi presne vypočítajú koľko potrebujem klasických škridiel, koľko tých odvetrávacích, či to musím vedieť ja?..

Poslať Napísal: 10 Jún 2021, 18:39 

tak v prvom rade Plauko chod na gater a zajednaj si drevo na krov. neviem mas vaznikovy krov alebo klasicky? ak klasicky, tak na gatri ti napilia drevo alebo potom zajednat firmu, ktora ti toto vsetko vyriesi a na tebe bude len vyber krytiny. uz ste sa dohodli aku krytinu chcete davat, respektive uz by ste to mali mat aj v projekte, lebo podla toho architekt pocita nejake tie staticke veci. ked mi napises aku krytinu chcete davat, tak potom ti poradim nejake tie dobre znacky.

Poslať Napísal: 11 Jún 2021, 12:34 

@Plauko009:
Rišo ti dobre napísal. daj vedieť nad akou krytinou premýšľaš a potom ti poradíme aj značku.

Poslať Napísal: 18 Jún 2021, 10:28 

pripnem sa k vám keďže momentálne riešime výber strechy a nie je to také ľahké rozhodovanie, ako som si z počiatku myslel. o značkách som zatiaľ nejak nepremýšal, no najviac sa prikláňam ku klasickej streche

Stránka 9 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre