Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 6 z 7 [ Príspevkov: 67 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 08:20 

@Dani_ca16 to si dobrú poradila, presne tú istú máme aj my doma ;) :) Povedala by som, že ľudia si práve túto najčastejšie kupujú, lebo dobre vyzerá a je ešte aj za super cenu. Veď niektoré plastové sú dokonca drahšie od tejto a to ja by som plastovú vaňu teda nikdy v živote nechcela!!!

Poslať Napísal: 05 Máj 2021, 10:58 

ahoj terezka, my sme ju akurát včera objednali, aj s nohami nám ju ponúkli za 403€, čo mi prišla super cena. rozmer ten 170x75cm, keďže väčšiu nemôžeme mať. už sa na ňu teším ako bude vyzerať, keďže sme ju v skutočnosti nevideli.

Poslať Napísal: 06 Máj 2021, 17:34 

a tak to je dobry rozmer a aj cena. nam sa zmestila len 150 no aj tak som rad ze doma vanu mame

Poslať Napísal: 12 Máj 2021, 10:14 

@anett nemali ju na sklade, museli vám ju objednať, keď na ňu čakáte? My keď sme kupovali, tak sme mali šťastie, že presne tú ktorú sme chceli mali na sklade, takže hneď na druhý deň sme si pre ňu išli, nakoľko sme potrebovali dodávku, aby sme ju mali kde naložiť.

@trento 150cm to je dosť malá vaňa ale lepšie ako nemať žiadnu, to verím ;) A ktorý typ máte?

Poslať Napísal: 13 Máj 2021, 12:57 

Trento píše:
a tak to je dobry rozmer a aj cena. nam sa zmestila len 150 no aj tak som rad ze doma vanu mame

to je v pohode vana,aj my mame len taku,lebo sme chceli aj sprchovy kut a vacsia vana sa nam tym padom do kupelni nezmestila.poviem ti tak,ze vane su vacsinou pre zeny a tym staci aj takato mensia,aspon menej vody minu :lol: :lol: :lol:

Poslať Napísal: 17 Máj 2021, 11:06 

lajtoš to nemáš pravdu, mne by taká mala nestačila, keďže meriam 175cm...neviem, ako by som sa do takej malej vani poskladala a nechcem si to radšej ani predstavovať, heh...

chcela som sa ale spýtať, dosť sa teraz stretávam s názormi, že sú lepšie smaltované vane, je to tak??...ten veľký boom okolo akrylátových už prešiel, či ako mám tomu chápať?..

Poslať Napísal: 19 Máj 2021, 07:17 

Julka poviem to tak, v tejto momentálnej dobe sa všetko vracia späť, čo bolo kedysi, keď naši starí rodičia žili a vlastne niektorí aj rodičia ešte majú smaltované vane (napríklad moji svokrovci). Vtedy boli len smaltované vane, ktoré vydržali 30 a viac rokov. Potom prišli na trh akrylátové (plastové), tie ľudia začali kupovať, lebo to bola akási novinka, no teraz aj tak všetci prechádzajú pomaly zase na smaltové, lebo pochopili, že tie plastové nie sú také kvalitné, odolné, atď. Povedal by som, že tomu rozumieš správne 8-) :D

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 09:26 

presne takto som si to vysvetľovala aj ja...a ešte sa spýtam na ceny...ako sú na tom akrylátové a ako smaltované?..ktoré sú drahšie?..

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 12:47 

Smaltové sú o niečo drahšie, to treba priznať ale ako som ti už napísal, sú aj kvalitnejšie a hlavne odolnejšie! Už aký je konkrétne medzi nimi cenový rozdiel ti neviem povedať, lebo závisí aj od veľkosti a hlavne aj od typu vane.

Poslať Napísal: 27 Máj 2021, 12:23 

ďakujem ti za odpoveď...aspoň viem, že musím počítať s vyššou cenou, no možno sa nám podarí aj nejakú zľavičku vybaviť, keď budeme celé zariadenie do kúpeľne od jedných brať..dám potom vedieť, ktorú sme vybrali a za koľko nám ju dali...

Stránka 6 z 7 [ Príspevkov: 67 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre