Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 22 z 26 [ Príspevkov: 253 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 12 Apr 2021, 08:11 

...ludia kedze tu je diskusia o rekuperacii, tak vam posielam zopar foto z montaze a nasledne aj jednu fotku z kuchyne, ako to mame spravene..kto sa este len rozhoduje, ci dat alebo nedat, tak jednoznacne radim, aby ste si rekuperaciu do domu dali...je to super vecicka...
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Poslať Napísal: 14 Apr 2021, 13:28 

-Monika tak v tom pripade ako keby som nic ani nenapisal-

Poslať Napísal: 19 Apr 2021, 12:44 

Chrulo paradne to mate spravene...Je vidiet, ze vam to odbornici robili, pekne to mate natahane...My sme tiez prerabali dom a dali sme si rekuperaciu spravit, lebo to tiez povazujeme za dobru a uzitocnu vec...

Poslať Napísal: 04 Máj 2021, 09:54 

...vdaka...aj my sme spokojni s vyberom firmy a taktiez aj znacky..akurat pozeram, ze som vam sem fotku nehodil, tak ak budes chciet, tak ti ju viem este doposlat..dobre spravite, ked si to date...je to sice investicia ale fakt nebudete lutovat, lebo my teraz prideme vecer domov a pritom ani nemame otvorene okna a mame cerstvy vzdchu v celom dome...o milion krat sa lepsie dycha, ked tam mame rekuperaciu...

Poslať Napísal: 06 Máj 2021, 11:36 

Chrulo to by si mohol, lebo som sa ta na to chcel aj spytat, ze aku znacku jednotky mate..

Poslať Napísal: 11 Máj 2021, 09:26 

...sorry ale nejako neviem najst fotku a momentalne ani doma nie som, tak ti to nemozem cvaknut ale mame znacku Wolf...hladal som v mobile a aj cez e-mail, lebo sa mi zdalo, ze som jednemu kamosovi fotky posielal, no nejako mi aj e-mail blbne, tak ak najdem, tak doposlem..

Poslať Napísal: 13 Máj 2021, 12:49 

Chrulo píše:
...sorry ale nejako neviem najst fotku a momentalne ani doma nie som, tak ti to nemozem cvaknut ale mame znacku Wolf...hladal som v mobile a aj cez e-mail, lebo sa mi zdalo, ze som jednemu kamosovi fotky posielal, no nejako mi aj e-mail blbne, tak ak najdem, tak doposlem..

to tak byva,ze ked clovek nieco potrebuje poslat a vybavit,tak akurat vtedy to nevie najst.nic si z toho ale nerob,ved fotiek si dost poslal a uz jednotku si kazdy vie na stranke vyhladat.

Poslať Napísal: 14 Máj 2021, 10:54 

...ani nehovor, nemam to rad, lebo chcem ludom pomoct a fakt ked nieco surne potrebujem, tak akurat vtedy to neviem najst, zakon schvalnosti..ved jasne, snad si to ludia aj pozru a ked budem mat fotku, tak ju sem hned pridam..

Poslať Napísal: 27 Máj 2021, 13:53 

Chrulo píše:
...ani nehovor, nemam to rad, lebo chcem ludom pomoct a fakt ked nieco surne potrebujem, tak akurat vtedy to neviem najst, zakon schvalnosti..ved jasne, snad si to ludia aj pozru a ked budem mat fotku, tak ju sem hned pridam..

nic si z toho nerob,je to uplne normalne.ked nebudu mat na vyber,tak si to pozru alebo sa priamo nakontaktuju na vyrobcu a od nich si pozistuju potrebne informacie.

Poslať Napísal: 01 Jún 2021, 08:02 

hellou majstri...chcem sa spytat...projekt domu sme si dali este minuly rok na jesen vypracovat, od decembra mame platne stavebne povolenie a tym padom pre nas este neplatia tie prisnejsie podmienky, ktore su uz od tohto roku...ani rekuperaciu sme si do domu navrhnut nedali, no premysleli sme si to a chceme rekuperaciu v dome..ako to viem dodatocne riesit?..poradte pls..dik...

Stránka 22 z 26 [ Príspevkov: 253 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre