Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 50 z 58 [ Príspevkov: 574 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 58  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 14:43 

potreboval by som vedeit ci vsetky jednotky nilan na trhu maju merac oxidu uhliciteho. najdem v popise jednotky pod cim?

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 11:01 

Frodo pokiaľ viem novšie jednotky to už majú v sebe, ale to je by som povedal taký benefit navyše, sú ľudia, ktorí toto vôbec nepovažujú nejako za podstatné, že to nepotrebujú mať, pretože sa riadia pocitom a na základe toho si regulujú to vetranie.
Ale zase na škodu to nie je, keď je vo vnútri viacej ľudí, alebo niekedy sa ten senzor dáva aj do spálne, že v noci to vie korigovať, nech ráno nemáš pocit vydýchaného vzduchu.

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 13:35 

Mardzo ako sa vyznať čo je dobré? Aká značka? Aké parametre?
Ja by som v tomto smere nejaké poradenstvo potreboval, lenže kde nájdem niekoho kto mi veci vysvetlí a zrealizuje, že na komplet? Lebo netrúfam si nič takéto robiť na vlastnú päsť aj keď možno by som dačo ušetril, ale neviem či to stojí za to.

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 19:40 

tiez si rad necham poradit, ja som si vyberal sam a neviem ci som sa rozhodol pre spravnu jednotku, vzhladom na to, ze bolo vsetko zatvorene akosi nebolo s kym sa poradit :/

Poslať Napísal: 29 Apr 2021, 09:31 

brayer cau..

dobre je najst si firmu co robi aj rozvody, ze aj ti jednotku namontuje aj ti ju bude servisovat, ze proste to budes mat akoby na kluc, to je najlepsie a aj ti navrhu najvhodnejsie riesenie, ze ti poradia s vyberom, co by bolo dobre nech len tak netapes.. :)

Poslať Napísal: 02 Máj 2021, 13:29 

brayer mna zaujimal aj servis a vela toho a v tomto smere u mna Nilan zvitazil...
pretoze proste ti vedia zabezpecit na komplet vsetko, nam to firma Reheat, ktora ma v ponuke tieto jednotky, tuto znacku a povedal by som, ze sa na to aj specializuju...

posielal som jedneho casu aj fotku ako to u nas vyzera neviem ci si ju videl... :)

Poslať Napísal: 03 Máj 2021, 06:04 

pave pozeral som tu firmu ale oni nie su na Slovensku nie?? nie je s tym nejaky problem, ze by prisli a urobili alebo nasledne s dakym servisom?

Poslať Napísal: 04 Máj 2021, 12:43 

Ahojte rozmyslam nad jednotkou Nilan, no viem , ze je to ceska firma a neviem ako je to teraz s dovozom na slovensko? Mozu to prist namontovat alebo maju nejakeho partnera na slovensku?

Poslať Napísal: 05 Máj 2021, 10:25 

Niko nie nie je, pôsobia v Čechách, ale nie je problém aby prišli a urobili to, zisťoval som si to a často chodia a robia montáže takto..

Nemajú s tým proste najmenší problém..
A čo sa týka servisu tak hlavne ten netreba zanedbávať skrz to, že si povieš, že sú zďaleka, že to sa neoplatí a neviem čo..

Poslať Napísal: 06 Máj 2021, 10:48 

juro ale tak uz sa vela toho uvolnuje takze s tym problemy myslim ze nemaju uz byt preco a tiez si myslim ze vlastne ked to oni maju ako pracu tak s tym ani pocas vaznejsieho stavu problem nebol

Stránka 50 z 58 [ Príspevkov: 574 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 58  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre