Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 21 z 26 [ Príspevkov: 254 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 15 Apr 2021, 10:39 

Presne tak sme sa Paky aj dohodli s muzom, ze pojdeme do jednej a ak nahodou tam nebudu mat tu, co mame vyhliadnutu tak pojdeme aj do druhej. Samozrejme, sa ich spytame, ved oni su isto prepojeny a vedia, co kde maju vystavene. Joooj tesim sa uz neskutocne!

Poslať Napísal: 19 Apr 2021, 13:34 

...som necakal takuto odpoved, myslel som to len zo srandy ale jasne, treba tak spravit, pokial ju chcete vidiet aj na zivo...a kedy planujete ist?...

Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 16:04 

Nooo my to myslime vazne, ak nebudu mat v jednej tu, co chceme tak pojdeme kludne aj do druhej. My sme v tomto taky blazni :lol: :lol: :lol:

Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 07:22 

...a vsak ked mate na to cas behat, tak je to fajn...ja by som na to nemal ani cas ani nervy..u nas je to tak, ze manzelka musi pobehat a ked ma vybrate, tak az potom idem s nou...a si mi nenapisala, kedy planujete topsedacky obehnut, hm??..

Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 11:16 

Paky1.0 :) My sme u nich boli minuly tyzden, lebo sme potrebovali manzelsku postel do hostovskej izby a hned na prvu supu sme aj vybrali a objednali. Toto sa nam este snad nikdy nestalo ale tam mali fakt brutalny vyber :)

Poslať Napísal: 05 Máj 2021, 06:51 

ahoj danica, trochu ťa pootravujem, keďže aj my potrebujeme novú posteľ. akú ste si vybrali? mohla by si mi pridať nejakú fotku? a kde ste ju kupovali? mne by tiež pasovali, keby sme hneď v prvej predajni kúpili lebo v tom rúšku sa idem zadusiť, keď ho musíš mať dlhšie na sebe:///

Poslať Napísal: 14 Máj 2021, 15:08 

Uz sme ich obehli Paky a dokonca sme nemuseli utekat aj do Bratislavy, kedze v Prievidzi sme vsetko vybrali, mali tam super vyber a aj vela produktov vystavenych, takze bolo co skusat ;) :D :lol:

Poslať Napísal: 20 Máj 2021, 12:16 

...vidis, tak ste aspon usetrili nejake koruny, ktore by ste museli investovat do pohonnych hmot..aaaa co ste vybrali?...

Poslať Napísal: 01 Jún 2021, 12:16 

To ano, boli sme aj my radi, ze sme uz nemuseli ist do Bratislavy, aj ked drahy isiel o tri dni na sluzobku, takze by som ked tak isla s nim ale aspon som nemusela. Tuto sme si vybrali, posielam ti fotku z webu :)
Obrázok

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 12:14 

@symča00 waaaau :shock: .. to ste si akú krásnu sedačku vybrali, normálne odpadávam z nej!. Môžem sa spýtať, kde ste ju zohnali a koľko bude trvať výroba?.. presne takéto niečo hľadám aj ja.

Stránka 21 z 26 [ Príspevkov: 254 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre