Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 98 z 104 [ Príspevkov: 1040 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 104  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 31 Mar 2021, 16:39 

LUKASPEKAR5 toto je ale podľa mňa normálne, že keď výrobca niečo odporúča akože k bázenu ako podlahu, tak nemôže byť vôbec žiadny problém pri dlhodobom kontakte s vodou, veď to by nemalo ani hlavu ani pätu :mrgreen:

Poslať Napísal: 07 Apr 2021, 09:36 

..dag toto je fakt, co pises..hlavne aby aj podkonstrukcia aj ta podlaha vydrzala aspon rovnako dlho nech medzi tym nie su nejake zasadne rozdiely..lebo to by nebolo dobre..to ked by sa musela menit podkonstrukcia skor ako podlaha to by bolo cele komplikovane a najma financne narocne..

Poslať Napísal: 09 Apr 2021, 18:07 

..ako je to s pokladkou takejto podlahy k bazenu..ako sa to uchytava?..ako sa robi spodok?..ta podkonstrukcia sa robi do roviny alebo akym stylom?..

Poslať Napísal: 12 Apr 2021, 12:37 

- brutor nemam sice osobnu skusenost este ale uz coto som pozeral lebo tiez chceme dat urobit bazen tento rok a k nemu samozrejme aj nejaku podlahu. takze myslim si ze bude nutne to aj nejako vyspadovat zrejme ako to byva aj pri terasach nech sa tam ta voda nejako nedrzi. -

Poslať Napísal: 14 Apr 2021, 10:52 

Brutor každý to asi robí inak, záleží od toho o akú podlahu ide, ale teda malo by to mať istý sklon aby voda nestála na podlahe, to nebude dobré.
Podklad záleží od teba aký chceš, či betónovú platňu alebo len nejaké štrkové lôžko alebo niečo také, aj keď si myslím, že asi k bazénu to betónovať nebudeš chcieť. Vhodné riešenie je najlepšie prebrať s firmou ak by si to nejakej dával robiť. Nech im sa to dobre robí, to je základ.

Poslať Napísal: 18 Apr 2021, 09:27 

...janko najlepsie je uz aj tieto veci podla mna riesit s firmou, ktora by to robila tu podlahu k bazenu alebo terasu alebo akoby som to povedal...oni najlepsie vedia ako je dobre co urobit, na co sa im to najlepsie poklada a co je najvhodnejsie aby ta terasa bola pevna...

Poslať Napísal: 20 Apr 2021, 12:53 

...lipex ale pevnosť terasy to zabezpečia hlavne aj tým ako budú dosky upevňované nie?...

Poslať Napísal: 22 Apr 2021, 18:57 

- lykros aj tým, ale nielen tým, ono je to aj o tom ako budú prichytené, ale základ dobrej terasy je najmä v kvalitnej a pevnej predpríprave a podkonštrukcii, od toho to záleží a materiál, ktorý je na to použitý, ale myslím, že už som tu videl, že niekto o tom písal, takže asi tak no -

Poslať Napísal: 23 Apr 2021, 19:54 

..s udrzbou podlahy pri bazene je to ako?..nerozmyslali ste niekto nad dlazbou ze dat ju k bazenu?..nie je to prakticke?..

Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 10:23 

Hort osobne som vôbec neni za dlažbu ani vonku ani vnútri, je mi to ani nie že proti srsti, ale nepríde mi to vôbec praktické a fajn. Ale to je môj pohľad no.
Radšej by som išiel do niečoho prírodného, do niečoho čo viacej bude ladiť s trávou, bazénom, no celkovo prostredím.

Stránka 98 z 104 [ Príspevkov: 1040 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 104  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre