Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 22 z 22 [ Príspevkov: 220 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Mar 2021, 10:38 

ano, zistil som to. no trochu ma zaskocilo, ze ked som cital na internete rozne diskusie a referencie, tak niektori ludia spominali, ze by si plech nedali, ze to buchoce, atd. a to vobec nie je pravda! teraz to sami vidime, ze mozu aj krupy padat, vietor fukat a nic nie je pocut.

Poslať Napísal: 25 Mar 2021, 15:59 

najlepší sú takí, čo takú strechu ani nemajú a vedia, že to nie je dobré riešenie. fakt takých mám najradšej :)

Poslať Napísal: 26 Mar 2021, 10:55 

vsak to, taky sa vyjadruju k veciam, ktore nemaju ani odskusane a potom ludia, ktory potrebuju skutocne poradit su nahraty, lebo si precitaju taketo spravy a uz zacnu pochybovat. no viaceri odbornici mi povedali, ze to prave ludia, ktory plechovu krytinu na dome ani nemaju vypravaju. vie ma to poriadne rozculit a hned ked nieco taketo zbadam tak tam pisem, ze to vobec pravda nie je!!!

Poslať Napísal: 27 Mar 2021, 18:47 

presne ako píšeš a potom človek nevie, čo si o jednotlivých veciach myslieť. my sme to tak tiež mali, keď sme si vybrali plechovú strechu. kopec mudrlantov a pritom ani jeden takú strechu nemal. no s nimi nenarobíš nič, akurát ich môžeš tak poľutovať, že v akom omyle to vlastne žijú :)

Poslať Napísal: 29 Mar 2021, 08:33 

a co akoze mudrovali ohladom plechovej krytiny?? to by som velmi chcel vediet!

Poslať Napísal: 30 Mar 2021, 10:36 

Isto typické múdre kecy, že pri silnejšom vetre strecha odfúkne, keď bude pršať, každú kvapku budete počuť, atď. Tiež sme si to vypočuli od takých "odborníkov", ktorí plechovú krytinu ani nemajú. No my sme si aj tak išli svoje a nič z toho nie je pravda!!!! Máme plechovú krytinu už xy rokov a žiaden problém. Každý rok robím údržbu a je vidno, že tá naša strecha je zachovalá.

Poslať Napísal: 08 Apr 2021, 13:16 

jaaaaaj, tak toto su klasicke veci, ktore vsetci, co nemaju vlastnu skusenost s plechom vypravaju. k tomu sa nejdem ani vyjadrovat!

Poslať Napísal: 09 Apr 2021, 14:00 

Netreba Aliver, radšej si to nechaj pre seba :lol:

Poslať Napísal: 12 Apr 2021, 13:13 

...chlapi viete mi napisat aky je rozdiel medzi plechovou krytinou classic C a tymi druhymi ktore vyzeraju ako "skridla"?...co som napriklad pozeram tak typ Adamante...je to len estetika alebo aj kvalitovo sa nejako odlisuju od seba tie hladke plechove krytiny od tych vlnovitých?..

Poslať Napísal: 15 Apr 2021, 18:37 

Myslíš kvalitovo? No ja si myslím, že ani nie, no ak sa mýlim, budem rád ak ma dostanete do obrazu

Stránka 22 z 22 [ Príspevkov: 220 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre