Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 5 z 5 [ Príspevkov: 45 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Mar 2021, 13:36 

Lujzka mame od nich tu Cayono, rozmer 170x75cm a farebne prevedenie je alpska biela.
Fotku ti zatial mozem poslat len z internetu ale neviem, ci ti to pomoze, kedze si to vies aj sama natukat a popozerat (na internete je vela fotiek). Nie som momentalne doma a vanu som si fakt nefotila.
Necakala som, ze budes chciet fotku.

Poslať Napísal: 07 Apr 2021, 07:28 

Simča byť tebou si nerobím starosti, cez google si človek nájde veeeľmi veľa fotiek :) My máme tiež vaňu značky Kaldewei ale iný názov má tuším, no teraz si ani za toho oného neviem spomenúť, ako sa volá :| Keď ma to napadne, tak vám to sem napíšem :D

Poslať Napísal: 08 Apr 2021, 11:32 

Bublinna mas pravdu, na nete je vela fotiek.
A cez velku noc som na to uplne pozabudla, vsak som tu ani nebola a nie to este fotit vanu.
Mala som ineho dost.
Jasne, ked ta napadne, tak napis. Oni maju krasne vane, take dizajnove.

Poslať Napísal: 12 Apr 2021, 13:14 

...teraz mame len sprchovy kut s vanickou ale ideme stavat dom a manzelka si dala hned podmienku ze bude mat aj vanu...tak aspon viem aku znacku potom pozerat..cenovo sa ako hybu?..

Poslať Napísal: 16 Apr 2021, 11:47 

paky kamarát, ceny tejto značky sú fakt rôzne. Majú vane aj za 200-300€ ale zase aj drahšie za 700€ a viac. Záleží už od vás, koľko ste ochotní do toho investovať. My máme taký stred, máme za 340€, keďže sme si dali záležať aj na dizajne, chceli sme takú hranatejšiu vaňu. Musíte len pozrieť, oni ich majú veľa.

Stránka 5 z 5 [ Príspevkov: 45 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre