Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 6 [ Príspevkov: 59 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Apr 2021, 07:30 

Ahoj Bereška, ak ťa môžem otravovať, tak mne by si to mohla napísať, keďže dvere ešte v dome nemáme :| Aby sme orientačne vedeli, koľko máme našetriť :D

Poslať Napísal: 16 Apr 2021, 11:20 

kludne mozem, nerobi mi to problem, no vopred ta upozornim, ze cena zavisi aj od toho, ake dvere si u nich vyberiete, lebo maju rozne...ci dyhovane, laminatove, vysoko leskle, sklenene, atd...maju v ponuke neuveritelne vela dveri, co je dobre, lebo je z coho vyberat...my sme si vybrali taky zlaty stred a jedny dvere nas vyjdu cca 350€...

Poslať Napísal: 19 Apr 2021, 08:12 

BereškaBB píše:
kludne mozem, nerobi mi to problem, no vopred ta upozornim, ze cena zavisi aj od toho, ake dvere si u nich vyberiete, lebo maju rozne...ci dyhovane, laminatove, vysoko leskle, sklenene, atd...maju v ponuke neuveritelne vela dveri, co je dobre, lebo je z coho vyberat...my sme si vybrali taky zlaty stred a jedny dvere nas vyjdu cca 350€...

To máte ešte lacné dvere, my máme za 480€ jedny interiérové dvere. No my sme si potrpeli na dizajne a taktiež aj kvalite, takže my sme vedeli, že tie naše budú drahšie. Sme s nimi ale veľmi spokojní 8-) ;)

Poslať Napísal: 23 Apr 2021, 10:32 

marchelo nazdarek,to mate od koho dvere???

Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 10:46 

Donkey píše:
marchelo nazdarek,to mate od koho dvere???

Od Sapeli, poznáš? Oni majú kvalitné dvere a aj dizajnovo pekné, len sú o trochu drahšie. No ako som už raz napísal, my sme chceli kvalitné a preto sme tie peniaze investovali do nich a neľutujeme.

Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 09:21 

tiez by som sa rad popytal, oni maju v ponuke aj bezfalcove dvere? mate ich niekto od nich? kludne by som prijal aj nejake fotky, ak sa najdu, lebo moja manzelka chce vsetko vidiet na obrazkoch, tak si to vie lepsie predstavit a rozhodnut sa. vdaka

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 08:18 

@Guš jasné, že majú aj bezfalcové dvere, veď tie teraz idú najviac si dovolím tvrdiť a aj dobre vyzerajú ;) Keby som bola doma, tak by som ti fotky pridala, len momentálne som odcestovaná a prídem až cez víkend domov. Tak buď si počkáš alebo možno ti sem ešte niekto odpíše a pridá aj nejaké fotos ;) :)

Poslať Napísal: 05 Máj 2021, 09:14 

marchelo nieco mi hovori ten nazov ale nikdy som u nich nebol a ani neviem ake dvere ponukaju.no teraz nas to caka,tak aspon budem vediet kam mam manzelku zobrat.a vyrabaju aj bezfalcove a dyhovane dvere?lebo take by sme chceli,v tomto sme dost narocni.

Poslať Napísal: 11 Máj 2021, 14:05 

Donkey ved take uz snad vsetci vyrabaju..

Poslať Napísal: 12 Máj 2021, 07:48 

Donkey píše:
marchelo nieco mi hovori ten nazov ale nikdy som u nich nebol a ani neviem ake dvere ponukaju.no teraz nas to caka,tak aspon budem vediet kam mam manzelku zobrat.a vyrabaju aj bezfalcove a dyhovane dvere?lebo take by sme chceli,v tomto sme dost narocni.

Tak v tom prípade sú oni úplne vhodný pre vás, lebo majú v ponuke aj dyhované dvere a aj bezfalcové. Oni fakt akékoľvek vedia spraviť, veď si kukni ich stránku a tam majú aj konfigurátor, kde si vieš navoliť o aké dvere máš záujem a rovno ti ukáže ako budú vyzerať a aká bude ich orientačná cena. Na ich stránke si vieš všetko pozisťovať.

Stránka 3 z 6 [ Príspevkov: 59 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre