Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 20 z 21 [ Príspevkov: 207 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 22 Jan 2021, 19:35 

My sme tiež dlho rozmýšlali, že aké dvere si dáme do bytu a nakoniec mi kolega v robote odporučil tieto vchodové dvere, že im má tiež doma a zatial je maximálne spokojný. Dávaju na ne aj 12 ročnú záruku, čo je podľa mna super. Konkrétne máme tie 06

Poslať Napísal: 08 Feb 2021, 10:35 

My sme vchodové dvere dávali hliníkové bezpečnostné ale do domu interiérové sme dávali od Sapeli (som si všimla, že sa tu bavíte o tejto značke) a sme s nimi spokojní. Sú krásne, úžasné ;)

Poslať Napísal: 09 Feb 2021, 12:44 

-haidy ake konkrétne od nich máte?Môžeš pridať nejaké fotky.my uvažujeme nad posuvnými a videla som,že už aj skryté koľajničky existujú,len sa trochu obávam ceny.neviete náhodou niekto,čo také dvere môžu stáť?-

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 09:25 

annka tak ak ide o nejakú novinku, ktorú ponúkajú, tak jednoznačne ceny budú vyššie.. ešte som to nepozeral, ale idem to kuknúť. a ak potrebuješ rýchlo vedieť cenu, tak ich kontaktuj, veď teraz všetci robia len buď telefonicky alebo cez e-mail.. za to nič nedáš, aspoň budeš vedieť cenu.

Poslať Napísal: 16 Feb 2021, 16:16 

Chaloši a dámy zdravím vás..Viete mi poradiť dobrú predajňu/výrobcu, kde by som zohnal kvalitné bezpečnostné dvere, ktoré by potrápili zlodeja???...Za akýkoľvek tip vopred ďakujem!

Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 15:21 

@augo záleží hlavne od toho, či chceš plastové alebo hliníkové dvere, hm?

Poslať Napísal: 03 Mar 2021, 12:48 

Práve že by sme chceli drevené, či také nikto nevyrába??...Keby chceme plastové alebo hliníkové, tak to nie je problém, takých firiem je dosť..

Poslať Napísal: 05 Mar 2021, 09:05 

@Augo rozumiem, tak v tomto prípade ti viem veľmi dobrého predajcu drevených bezpečnostných dverí poradiť a to Sapeli. Oni vyrábajú aj interiérové dvere ale majú v ponuke aj exteriérové a dokonca bezpečnostné. Skús si pozrieť ;) :)

Poslať Napísal: 10 Mar 2021, 09:29 

-sičo to mi je jasné,že pár eur to stáť asi nebude,ale ďakujem ti za ochotu.už som ich akurát včera kontaktovala.Trvalo mi to trochu dlhšie ale chcela som si pomerať presne aké veľké dvere to potrebujeme a už som im rovno napísala aj rozmery,tak som zvedavá, kedy odpíšu.-

Poslať Napísal: 11 Mar 2021, 10:07 

Zdravím ťa Augo, vidím, že tiež máš taký istý postoj ku dverám aký som mala aj ja. Taktiež som chcela pekné, drevené a bezpečnostné dvere.. A Kiwa ti veľmi dobrú firmu poradila, keďže aj my máme od nich úplne všetky dvere, ktoré sa nachádzajú v našom dome. Od exteriérových až po všetky interiérové. Majú super výber, odporúčam.

Stránka 20 z 21 [ Príspevkov: 207 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre