Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 12 z 13 [ Príspevkov: 121 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 23 Feb 2021, 15:50 

tak ale tepelne straty bezny clovek asi nevidi ani ich nevie zistit, to ze nieco netesni to ano to zisti to ze zateka tiez ale tie tepelne straty sa daju nejako odhalit?

Poslať Napísal: 23 Feb 2021, 20:16 

darius ved tepelne straty sa zistuju vypoctom, to mas v projekte, ked vies uz co a ako ake materialy budu pouzite a co vsetko ako budes mat, tak potom tam budes mat aj ake su tepelne straty a budes presne vediet na com si, to mas pri kazdom jednom dome ;)

Poslať Napísal: 23 Feb 2021, 21:50 

ako je to v tejto situacii keby som sa chcel s niekym ohladne montovaneho drevodomu stretnut? popytat sa, co a ako??
chcem vediet ako je to s tymto, jak treba postupovat a ci sa da osobne stretnut, ci sa to riesi telefonicky alebo jak?

Poslať Napísal: 24 Feb 2021, 08:47 

..záleží aj v akej fáze rozhodovanie si..či už nejaké možnosti si si zisťoval, či máš projekt, že podľa ktorého by si chcel ísť alebo potrebuješ ešte toto vyriešiť..lebo podľa mňa veci s architektom sa len tak po telefóne riešiť nedajú..keď sa dom stavia tak to je už iné to sa vieš informovať, popýtať aj všetko..ale s projektom to je myslím trošku iné, komplikovanjšie..

Poslať Napísal: 24 Feb 2021, 15:04 

chcem sa opytat, keby uz najdem firmu ktora mi postavi montovany dom, ale budem chciet aby som si trebars okna dorucil okna,ale od inej firmy. nebude problem ked sa nahodou nieco stane s domov, nie s oknami, pri reklamacii ? nebudu mat vyhrady ze za to nie su zodpovedny? Ako je lepsie dat si spravit dom na kluc od jednej firmy ci to rozdelit ze niekto stavbu niekto okna a ostatok?

Poslať Napísal: 25 Feb 2021, 21:35 

ferto az teraz som sem prisiel a precital si komentar od teba...
neviem ja som pisal co som uz pocul ake varianty, ze vlastne da sa aj tak, no suhlasim s tebou, ze je lepsie sa obratit na niekoho kto to robi dlho a tym padom vie co ako ma byt na co dbat a vsetky podrobnosti...
co ale predchadza tomuto?...duggy mohol by si mi blizsie info napisat?...

Poslať Napísal: 25 Feb 2021, 22:28 

anten ked sa nieco stane s domom, nie s oknami? jak? predsa je rozdiel a okna, kazdy si podla mna nesie zodpovednost za to, co robi, takze nerozumiem tvojim obavam vobec ;)

Poslať Napísal: 28 Feb 2021, 16:42 

Anten každá firma to má inak. Brat ten vyberal okná zvlášť, dom mu stavala firma Kontrakting a ostatné veci si vyberali samy na základe toho, čo vlastne chceli. Ale dobré je, že vlastne oni si len vybrali, čo cca chcú a dohodli a keď už prišli okná robiť, tak brácho už nemusel s nimi ani komunikovať ani nič, už si to firma riešila sama s tou druhou. Na dome bol od nich stavbyvedúci a ten zabezpečil plynulý chod aj tohto ;)

Poslať Napísal: 28 Feb 2021, 17:19 

zdar Jrgy - necital som vsetko, ale uz aj byvaju nejaku dobu? Ci zatial este nie? Kolko v ich pripade trvala ta stavba?

Poslať Napísal: 28 Feb 2021, 18:12 

Už hej, už bývajú, tak oni sa na to informovali hneď na začiatku, montované drevodomy to je rôzne. Každá firma to má inak, záleží aj od technológii, že ako to robia. Táto firma, čo im stavala, tak im trvá stavba od dvoch mesiacov viac, záleží samozrejme od veľkosti, od zložitosti stavby a podobne.

Stránka 12 z 13 [ Príspevkov: 121 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre