Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 11 z 12 [ Príspevkov: 111 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: oplotenie pozemku
 Poslať Napísal: 25 Jan 2021, 20:29 

Len betón má nevýhodu, že vyzerá chladne..
To je vec, čo aj mňa tak nejako odradila, že to nie je ono, že proste takýmto smerom sa ubrať nechceme..

Poslať Napísal: 26 Jan 2021, 21:32 

random aku udrzbu?? podla toho, co som pozeral, tak by nemalo byt potrebne nejako sa starat o takyto plot, ved o tom by to malo byt aby si s tym mal co najmenej starosti, najlepsie ziadne nie???

Poslať Napísal: 27 Jan 2021, 20:27 

Keď budú dosky z drevoplastu, tak nie je potrebné ich čistiť alebo niečo podobné. Aspoň nemalo by, ono nejaký ten dážď by mal zmyť z nich nejaký ten prach alebo niečo, čo by sa na nich mohlo zachytiť. Ale to je akurát tak všetko.
Je to bezúdržbové riešenie 8-)

Poslať Napísal: 27 Jan 2021, 21:28 

labmer aka je zaruka na drevoplast vobec? a vztahuje sa to na co? len na nejake vyblednutie alebo na co??

Poslať Napísal: 08 Feb 2021, 12:04 

Keď sa záruka vzťahuje na trvácnosť farby, tak to je to najlepšie z môjho pohľadu, lebo tá farba to je pri mnohých značkách taká neistá vec a je dobré ak to má niekto zárukou podchytené, že ty aspoň máš istotu, že ti to vydrží a nevybledne.
Lebo keď si vezmeš napríklad aj len drevo, tak to tiež mení farbu časom.

Poslať Napísal: 12 Feb 2021, 12:13 

Uvec meni, ono tak zosivie a mne sa to vobec nepaci, cudujem sa niektorym ludom, ktori to preferuju. A ked sa proste o to clovek nestara, ze ho neprelakuje pravidelne, tak to je take neviem no. Podla mna vyhodene peniaze, ked sa necha tak ospatniet.
Preto skor som za nieco, co bude vyzerat dobre dlho ;)

Poslať Napísal: 22 Feb 2021, 12:24 

mirmoluk aj keby sa staras o drevo, aj tak nebude stale ako na zaciatku, to drevo proste nie je taka kvalita, zeby zvladlo aj mraz aj vsetko a pritom nezmenilo farbu ;)

Poslať Napísal: 23 Feb 2021, 20:08 

vasilij99 kolko by si chcel?? dva roky je klasika a to mozes tak akurat cakat :lol:

Poslať Napísal: 24 Feb 2021, 14:12 

dva roky je samozrejmost, ak je viac tak je to este lepsie a je fakt, ze su firmy, ktore davaju viacej a to je fajn ;)

Poslať Napísal: 24 Feb 2021, 18:20 

Daster vieš koľko ja toto riešim, koľko nad tým sedím? Už minulý rok som myslel, že to budeme mať v suchu, lenže keď začala korona, tak ma úplne prešla chuť niečo vôbec riešiť.
Úplne som to vypustil, potom už jeseň a ani som sa nenazdal a už opäť jar prichádza.
Ale už to odkladať nemôžem, lebo už mi to moja celá rodina bude neustále pripomínať :mrgreen: A kým máme v práci tak voľnejšie, že je aj nie je robota, tak by som toto mohol dať do poriadku.

Stránka 11 z 12 [ Príspevkov: 111 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre