Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 38 z 45 [ Príspevkov: 450 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 45  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 29 Jan 2021, 11:07 

Stevlik...
uz mam vsetky cenove ponuky doma...ceny su samozrejme rozne...co sa tyka tienenia znacky isotra, tak ta patri medzi vyssie ale aj napriek tomu s manzelkou uvazujeme, ze pojdeme do nich, nakolko sme aj na inych forach citali, ze od nich tienenie je kvalitne a vydrzi desiatky rokov...
MichalS...
ak chces, tak ti mozem kludne napisat ceny, aj ked uz sme viac menej rozhodnuty...

Poslať Napísal: 01 Feb 2021, 14:58 

čaute hoši, akú hrúbku mám zvoliť na zateplenie ak chcem mať vonkajšie žalúzie skryté? z majstrov mi to nikto nevie povedať... dík

Poslať Napísal: 05 Feb 2021, 13:09 

Nie som síce chlap Šišiak ale viem ti odpovedať tiež na túto otázku, keďže sme to minulý rok riešili. Kastlík má tak cca 14cm a preto treba, aby si mal minimálne 16cm EPS ale kľudne aj keď dáš 20cm, tak to bude fajn. Aspoň budeš mať istotu, že sa to tam pekne schová.

Poslať Napísal: 09 Feb 2021, 09:47 

Agátha píše:
Nie som síce chlap Šišiak ale viem ti odpovedať tiež na túto otázku, keďže sme to minulý rok riešili. Kastlík má tak cca 14cm a preto treba, aby si mal minimálne 16cm EPS ale kľudne aj keď dáš 20cm, tak to bude fajn. Aspoň budeš mať istotu, že sa to tam pekne schová.

wau, tak to si dobra, ze si to pamatas...my mame tiez skryte vonkajsie zaluzie ale kolko sme davali polystyrenu, tak to netusim. u nas to vsetko riesil manzel...ja som si vybrala len ake zaluzie chcem a ostatne vsetko on :lol: ...

Poslať Napísal: 10 Feb 2021, 08:22 

agátha tak to si ma veľmi milo prekvapila, že takúto informáciu vieš a že si mi ju hneď aj napísala.. ďakujem ti za to!... budem si už pamätať, že minimálne tých 16cm... máš aj nejaké fotky, ako to máte spravené?..

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 11:49 

Zo skúsenosti mojich ale aj sestriných môžem povedať, že táto značka je dobrá, kvalitná.

My máme vnútorné rolety a sestra vonkajšie a obidve sme spokojné s tienením. Trošku ľutujem, že som tiež nedala vonkajšie, lebo viac tlmia aj hluk, majú viac výhod ale tak už s tým nespravím nič. Možno po niekoľkých rokoch :D

Poslať Napísal: 12 Feb 2021, 13:08 

My sme dosť veľa vecí robili spolu Tullika, preto som si to zapamätala. Každý sa tomu čuduje, keď poviem, že druhý krát by som už aj sama dom postavila. Toľko vedomostí mám z tohto prvého :lol:

Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 07:49 

Agátha píše:
My sme dosť veľa vecí robili spolu Tullika, preto som si to zapamätala. Každý sa tomu čuduje, keď poviem, že druhý krát by som už aj sama dom postavila. Toľko vedomostí mám z tohto prvého :lol:

fuuuuha, tak to si fakt dobra a mas moj obdiv!...my sme tiez dost vela veci preberali ale u mna to bolo tak, ze jednym uchom dnu a druhym von :lol: ...a vela krat som manzela pocuvala a on mi to tak vysvetloval ako keby kamaratovi a ja som tomu ale ze vobec nechapala, no nevadi, aspon sme pokecali :lol: :lol: :lol: ...aby som tu ale neposobila za nejaku neschopacku, tak som sa manzela pytala akym hrubym polystyrenom sme zateplovali a my sme tiez davali 20cm kvoli vonkajsiemu tieneniu...

Poslať Napísal: 23 Feb 2021, 15:11 

Umriem z teba :D Ten tvoj drahý musí mať riadnu trpezlivosť! Aj som si myslela, že to budete mať tak nejako podobne spravené, ako my ;)

Poslať Napísal: 04 Mar 2021, 12:25 

Agátha píše:
Umriem z teba :D Ten tvoj drahý musí mať riadnu trpezlivosť! Aj som si myslela, že to budete mať tak nejako podobne spravené, ako my ;)

poviem ti, ze aj ma, uz som mu ju vytrenovala :lol: :lol: ...ako som citala rozne prispevky aj starsie aj novsie, tak to ma asi drviva vacsina tak, ako my dve..

Stránka 38 z 45 [ Príspevkov: 450 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 45  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre