Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 70 z 76 [ Príspevkov: 760 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 76  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 16 Feb 2021, 14:26 

reset ten tvoj znamy je ozaj krbar alebo len si mysli, ze vie akoby mal krb byt zapojeny a vsetko?
lebo to je teda trochu rozdiel ;) aby si mal na to aj zaruku aj vsetko ako ma byt, lebo nikdy nevies, co sa moze stat a radsej nech to mas urobene poriadne.
exot priblizne dva tri dni to trva, ked to robi firma, ked to robi niekto kto je skuseny ;)

Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 13:21 

aj som si myslela ze to nebude jednodnova zalezitost :) Aj si bol pritom ked to robili? Ci si veri natolko firmy ze si ich nechal v dome samych, vies ako ludia su vselijaky. Ja nema rad ked su na stavbe viaceri majstri, lebo sa velmi vykecavaju potom a idu si jeden druhemu do roboty a to nerobi dobrotu :)

Poslať Napísal: 22 Feb 2021, 21:32 

Exot myslim, ze v dnesnej situacii by si malokto vzal na triko to aby mal viacerych majstrov doma, teraz to nie je mozne, nie je vhodne, takze nevidim dovod na to nechat firmu samu na dome, pokial si si isty, ze je to firma, ktora je spolahliva, ze maju profesionalov tak sa neni coho bat ;)

Poslať Napísal: 23 Feb 2021, 15:43 

presne preto chcem vediet ako dlho im to bude trvat aby tam neboli vsetci pokope, to aby ochoreli je posledne co chcem. A ja este neviem ci tam budem moct byt ale rozhodne by som chcel byt pritom ked to budu robit

Poslať Napísal: 24 Feb 2021, 18:12 

Exot a ty sa do toho rozumieš, keď chceš byť pri tom?
Lebo teda ja neviem aj keby som pri nich stál a tak, tak čo by som pozeral? Kontroloval? Keď neviem čo ako má byť správne urobené, aký materiál použitý a tak, čiže by to bolo asi aj zbytočné.

Poslať Napísal: 25 Feb 2021, 13:54 

nie nerozumiem a nechcem ich kontrolovat. No nechat ich v dome samych tiez nechcem. Popripade ak budu nieco potrebovat tak im to donesiem, samozrejme aj obcerstvenie. Cenim si takychto ludi a rad sa niecomu priucim.

Poslať Napísal: 28 Feb 2021, 16:40 

Exot bežne keď krb robí niekto skúsený, tak to trvá približne dva dni, kým bude všetko ako má a budeš môcť kúriť, čo sa mi zdá v pohode, nie je to nejaký dlhý čas, práve naopak. Je to celkom rýchlo, ale to tak rýchlo a poriadne urobia len skúsení ;) Tak na to bacha. U nás to tak trvalo, nám robili všetko z jednej firmy, my sme sa v Deltaku v showroome stretli, tak sme všetko dohodli, vybrali, čo bolo treba, aj krbovú vložku aj kameň aký budeme chcieť okolo, aj sme im ukázali akú máme predstavu a potom sme len termín dohodli a prišli.

Poslať Napísal: 03 Mar 2021, 13:50 

ich reklamu som videl sa mi zda, pozriem ich ponuku dakujem, bol by som rad keby to spravia kvalitne nech im to trva aj dlhsie ide mi len o informovanie chlapov , co mi robia ine veci na dome

Poslať Napísal: 09 Mar 2021, 09:03 

Exot pri stavbe krbu nema co trvat nejaku dlhu dobu, to je vseobecne zalezitost dvoch troch dni, ked mas dohodnute s firmou podrobnosti, ze oni vedia, co mozu cakat u teba, ze co vsetko mas pripravene na stavbe a zase podstatne je aby vedeli, ze co maju robit, ake mas ocakavania, aku vlozku vybratu a vsetko.

Poslať Napísal: 09 Mar 2021, 14:46 

ahojte, potreboval by som vedieť či máte niekto krb v dome ktorý je vykurovaný eletrinou. Chceme si dať elektrickú podlahovku, no manželka vždy chcela aj krb, že či to nevadí.

Stránka 70 z 76 [ Príspevkov: 760 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 76  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre