Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 94 z 105 [ Príspevkov: 1044 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 105  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 19 Feb 2021, 17:01 

...ako je to so servisom, co sa napriklad dopravy tyka?
to vsetko sa zarata akoby mne do ceny?

Poslať Napísal: 22 Feb 2021, 12:22 

obyn hej ten interval bol kedysi sa mi vidí, že viacej rokov, ale ono sa to všetko neustále mení a podľa mňa je dobré, že je to takto menej. Pretože aspoň bude mať technik všetko pod kontrolou a včas sa podchytí ak by mal nejaký problém vzniknúť alebo niečo.

Poslať Napísal: 22 Feb 2021, 18:21 

..jazzo pozeral som značku Atmos, na stránke som našiel, že vlastne si to počíta tie prejdené kilometre technik..ale tak ja to nemám za zlé, ja to chápem..že musia si to rátať, aby zarobili..kontrola by mala stáť okolo 39 euro bez dph, čo som našiel, ale do toho sa nerátajú náklady na vyčistenie kotla a výmenu nejakých poškodených dielov..

Poslať Napísal: 23 Feb 2021, 16:05 

ale tak ceny sú rôzne si myslím, že tam z veľkej miery ide o to o akého technika a tiež výrobcu ide, to bude asi individuálne tie ceny.

Poslať Napísal: 23 Feb 2021, 20:01 

ked ste vyberali kotol, tak ste to ako robili? radil vam niekto, ci ako ste to robili? zaujima ma vykon a vhodnost pre dom, ze ako zistim, co by bolo najlepsie?

Poslať Napísal: 24 Feb 2021, 08:44 

..je to možné nehovorím, že nie..každý to môže mať inak..veď každý si to môže podľa seba to je normálne..random predstavu nejakú o výkone máš predsa podľa tepelných strát alebo podľa toho aký kotol pri prestavbe bol tam..akože starý, od toho sa vieš odraziť..ono to nie je zložité vybrať si kotol keď vieš čo asi chceš..

Poslať Napísal: 25 Feb 2021, 13:18 

otkar aka je to znacka? su tie kotle od nej spolahlive? lebo tych znaciek je viac co som kukal a teda nejake zasadne rozdiely sa mi nezdali, kotle vyzeraju tak vzhladovo priblizne rovnake, nemyslis?

Poslať Napísal: 25 Feb 2021, 17:45 

julidos ATMOS to je spolahlivost, aspon teda z mojho pohladu, pretoze tato znacka, teda vyrobca je na trhu uz dlhe roky, nie je to dva tri roky, ale ovela dlhsie, tie ich kotle su prepracovane a neustale sa snazia napredovat, nove technologie, nove riesenia a uz to podla mna hovori za seba a coto o kvalite ;)

vzhladovo mozno tie kotle vyzeraju priblizne rovnake, lenze jedna vec je vzhlad, ktory nehovori vobec o nicom a druha vec je to vnutro ;)

Poslať Napísal: 28 Feb 2021, 11:50 

Asi tak, pri peletových kotloch by ahlavne mala byť samozrejmosť automatické dávkovanie peliet, tiež zabezpečenie proti prekúreniu a tiež dobré je ak sú pri peletách možnosti, že zvoliť si menší kotol, lebo sú domy, kde nemajú veľa miesta, ale teda pelety im vychádzajú ako dobrý variant kúrenia.

Poslať Napísal: 06 Mar 2021, 15:21 

jozef ale to nie kazdy potrebuje maly kotol a ked uz tak zase je nevyhoda toho, ze castejsie treba pelety doplnat, preto my sme uz pri samotnom navrhu, pri projekte rozmyslali nad tym akym stylom budeme kurit nech vieme prisposobit k tomu vsetko ;)

Stránka 94 z 105 [ Príspevkov: 1044 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 105  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre