Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 29 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitné okná
 Poslať Napísal: 06 Okt 2020, 12:44 

Súhlas, verím že teraz nám už vydržia dlho. Máme ich síce len mesiac ale už možem povedať že je to rozdiel. Tá manipulácia a funkcie to sa nedá s tými starými ani porovnať. Hneď som spokojnejší.

Poslať Napísal: 27 Okt 2020, 12:13 

Pozerám že máte skúsenosť s tými plastovými inej farby. Ste s nimi spokojný? Rozhodujeme sa nad nejakou hnedou farbou, asi čo by pripomínala smrek. Neviem pozeral som už nekoľko firiem len tak zbežne. Idem pozrieť ešte aj tú Vekru, možno ma niečo zaujme.  Mám ich celkom blízko čo by bola výhoda, tak uvidíme.

Poslať Napísal: 04 Nov 2020, 17:36 

Áno sme spokojní, aj kôli údržbe. My máme ten dekor len na vonkajšej strane ale aj tak to vyzerá dobre. Na dome je dosť okien a radšej sme investovali do lepších funcií. 

Poslať Napísal: 18 Nov 2020, 13:01 

Bertik35 píše:
Áno sme spokojní, aj kôli údržbe. My máme ten dekor len na vonkajšej strane ale aj tak to vyzerá dobre. Na dome je dosť okien a radšej sme investovali do lepších funcií. 

Tak to je super, práve kôli tej starostlivosti chceme tiež plast, už aj tak máme na dome veľa roboty tak si chceme všetko uľahčiť. Minulý týždeň som volal do Vekry, poslali mi ponuky a aj ceny mi urobili, tak teraz po večeroch porovnávam. 

Poslať Napísal: 09 Dec 2020, 10:17 

Nás cenovo vyšli celkom dobre, takže som rád. Samozrejme záleží koľko okien budete meniť ale keď tak vezmem aj my ich máme dosť. Tak snáď vyberiete. 

Poslať Napísal: 22 Dec 2020, 10:59 

No cena mi príde dobrá, keď som pozeral na tie ponuky tak tam nejak veľký rozdiel nie je, takže sme s tým v pohode. Okien máme len 7, je to menší dom.

Poslať Napísal: 11 Jan 2021, 18:20 

My sme si dávali na novostavbu namotovať tieto plastové okná konkrétne máme tie Nordline a sme zaťiaľ macimálne spokojný. Aj jednanie zo strany firmi bolo dobré a dokonca nám pri takej veľkej objednávke a ešte aj montáži dali lepšiu cenu :D

Poslať Napísal: 25 Jan 2021, 11:28 

Gurko píše:
No cena mi príde dobrá, keď som pozeral na tie ponuky tak tam nejak veľký rozdiel nie je, takže sme s tým v pohode. Okien máme len 7, je to menší dom.

Tak si myslím že to by ste mali mať cenovo dobré. 7 okien nie je veľa. Ale určite vyberte dobré zasklenie, ono tie okná majú už zvýšenú bezpečnosť v základoch ale také lepšie sklá tiež nie sú na škodu, hlavne teraz v tejto dobe. 

Poslať Napísal: 07 Mar 2021, 10:29 

No vybrali sme si to lepené sklo, aj kôli deťom, ktoré sú malé a šantia na záhrade takže sa vyhneme aspoň úrazom a zároveň dobre tlmia takže máme viac v jednom. 

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 07 Mar 2021, 10:29

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 29 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre