Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 17 z 19 [ Príspevkov: 188 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 16 Nov 2020, 23:56 

Šorino03 píše:
...jasne, sice po hodine ale vybrali sme...mali sme samozrejme viacej favoritov ale vylucovacou metodou sme vybrali a o dva dni potom sme ju isli aj objednat, aby nam ju stihli vyrobit este do Vianoc...

To ste ešte vcelku rýchli, keď ste za hodinu mali vybratú sedačku :) ;) Chcela by som ale od teba vyzistiť, akú ste si objednali? Nemáš nejakú fotku v telefóne alebo tvoja žena? A do kedy majú deadline, že keď si zákazníci objednajú sedačku, tak ju stihnú doručiť do Vianoc???

Poslať Napísal: 18 Nov 2020, 07:05 

Ahoj Frederika. Pýtaš sa, kedy najneskôr objednať sedačku aby si ju mala do Vianoc doma. V Eurosofe to majú tak, že dopredu objednajú nejaké kúsky a tie majú na sklade, tým pádom je tam tá možnosť, že sedačku budeš mať do Vianoc. No musíš si vybrať z tých predobjednaných kúskov. My sme tak minulý rok kupovali sedačku :)

Poslať Napísal: 27 Nov 2020, 10:49 

Levica91 píše:
Ahoj Frederika. Pýtaš sa, kedy najneskôr objednať sedačku aby si ju mala do Vianoc doma. V Eurosofe to majú tak, že dopredu objednajú nejaké kúsky a tie majú na sklade, tým pádom je tam tá možnosť, že sedačku budeš mať do Vianoc. No musíš si vybrať z tých predobjednaných kúskov. My sme tak minulý rok kupovali sedačku :)

Ahaaa, to som nevedela, že u nich to takto funguje. Keby som ale chcela nejakú úplne inú, tak už je asi neskoro, že?

Poslať Napísal: 08 Jan 2021, 05:25 

Už vieš Frederika ;) Nooo, keby si chcela nejakú, ktorú nemajú v tej ponuke ako predobjednané sedačky, tak by si si ju mohla objednať ale mala by si ju až budúci rok niekedy vo februári. Tam musíš potom normálne počítať s dodacou lehotou.

Poslať Napísal: 29 Jan 2021, 09:48 

minuly rok priblizne o takomto case sme boli v predajni eurosofa a vybrali sme si u nich pre nas dokonalu sedacku ;) :) uz ju mame rok a sme s nou neskutocne spokojni, je uzasnaaaa, pohodlnaaaa ;) preto vrelo odporucam tento obchod, dostanete tam skvele poradenstvo a vyber z fakt velkeho mnozstva roznych sedaciek ;)

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 11:46 

@Nikol1992 mohla by som sa ťa popýtať pár otázok?

Začala by som prvou a to takou, či majú v ponuke len kožené sedačky alebo aj látkové?

Ďakujem ;)

Poslať Napísal: 08 Mar 2021, 02:55 

jasne, pytaj sa vsetko, co ta zaujima ;) budem sem chodit castejsie, aby som ti skor odpisovala, nie ako teraz :D :? maju aj celokozene sedacky ale aj latkove. velky vyber roznych sedacich suprav maju, u nich je z coho vyberat ;) co dalsie ta zaujima?

Poslať Napísal: 05 Apr 2021, 14:15 

@Nikol1992 super, tak to som rada, že majú aj kožené ale aj látkové, lebo ešte nie sme na 100% rozhodnutý akú budeme chcieť. Chceme si pozrieť na živo aj kožené aj látkové.

Ešte ma zaujíma či majú nejako vyriešenú dopravu alebo v prípade záujmu si budeme musieť sami vyriešiť dopravu?

Poslať Napísal: 01 Máj 2021, 03:08 

uz od pondelka otvorili svoje predajne, tak mozete ist pozriet a vybrat si nejaku, ktora vam padne do oka ;) co sa tyka dopravy, tak maju ju zadarmo. ked si sedacku vyberiete, tak zaplatite zalohu a potom ked vam ju dovezu, tak doplatite zvysok, no za dopravu si nic neucutuju.

Poslať Napísal: 17 Máj 2021, 11:00 

ahojte holky..na ich facebooku som si všimla, že neustále majú nejaké akcie..kupovala niektorá z vás nejakú akciovú sedačku?..sú kvalitovo dobré?..nie je to nejaká druhá trieda alebo ako to nazvať? (no isto ma chápete, na čo sa pýtam)..díky vopred za odpovede...

Stránka 17 z 19 [ Príspevkov: 188 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre