Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 5 [ Príspevkov: 47 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 09 Feb 2021, 09:54 

Agátha píše:
Ahojte moji milí, v dome nám ešte chýbajú dvere a rozmýšľame nad touto značkou. Pred pár dňami som si na ich fb všimla, že dali taký post s rôznymi spôsobmi otvárania dverí, vedeli by ste mi poradiť, ktorý typ je najlepší a s ktorým máte dobré skúsenosti?

Ďakujem ;)

agatka tak v prvom rade zavisi aky mas priestor na otvaranie, ci dostatocny alebo potrebujes nejake posuvne dvere, ktore nezaberaju tolko miesta...to nam musis povedat, lebo ja ti mozem povedat, ze si daj klasicke kyvne dvere a potom z teba vyjde, ze tam take nemozete mat, lebo ich nemate kde otvarat..chapes, co ti chcem povedat, hej?...

Poslať Napísal: 10 Feb 2021, 10:47 

@agátha presne tak ako ti napisala tullika, v prvom rade nam musis povedat, ci chces posuvne alebo klasicke a potom sa mozeme bavit o tom, ktore, akej znacky a ostatne veci okolo toho. Ale napisem ti, ze my mame v dome jedny posuvne a ostatne klasicke kyvne a sme so vsetkymi spokojni.

Poslať Napísal: 12 Feb 2021, 13:06 

Do izieb máme navrhnuté klasické otvaravé dvere a do šatníkov máme posuvné. Všimla som si, že sa dajú zasúvať aj do puzdra ale to sa asi dodatočne nedá riešiť, že? To na akom princípe funguje, viete mi vysvetliť?

Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 07:53 

Agátha píše:
Do izieb máme navrhnuté klasické otvaravé dvere a do šatníkov máme posuvné. Všimla som si, že sa dajú zasúvať aj do puzdra ale to sa asi dodatočne nedá riešiť, že? To na akom princípe funguje, viete mi vysvetliť?

nieee, to by si uz musela mat tie puzdra v prieckach (co pravdepodobne nemas) ked sa pytas na dodatocne riesenie...tym padom ti ostavaju uz len klasicke posuvne dvere a neviem ci si si pozerala ake ponuka firma Sapeli, ale uz aj tie posuvne su rozne..su posuvne dvere na stenu, do pudzra alebo skladacie dvere...skus si kuknut, mne osobne sa najviac tie na stenu pacia ;) ...

Poslať Napísal: 02 Mar 2021, 10:17 

ahoj tullika, oni vyrábajú aj posuvné dvere?..to je super, lebo momentálne by som jedny aj potrebovala a vôbec som nevedela, na koho sa obrátiť..idem kuk...

Poslať Napísal: 04 Mar 2021, 12:22 

BereškaBB píše:
ahoj tullika, oni vyrábajú aj posuvné dvere?..to je super, lebo momentálne by som jedny aj potrebovala a vôbec som nevedela, na koho sa obrátiť..idem kuk...

ano, vyrabaju aj posuvne dvere...oni fakt vselijake dvere vedia vyrobit, ci posuvne klasicke alebo do puzdra, ci interierove alebo exterierove...maju dobru ponuku..v tom pripade sa mozes na nich obratit, robia aj teraz pocas lockdownu telefonicky alebo prostrednictvom e-mailu...tak ich mozes kontaktovat ;) ..potom daj vediet..

Poslať Napísal: 08 Mar 2021, 09:32 

Škooooda, že som to nevedela skôr, lebo tam by sa nám to hodilo :? No čo už, už s tým nič nespravím, budem musieť teda nejaké tie klasické zvoliť. A oni majú kvalitné dvere? Kde majú predajňu Tullika?

Poslať Napísal: 10 Mar 2021, 08:43 

aj som tak spravila Tullika, ozvala som sa im telefonicky a povedali mi, čo všetko potrebujú na to, aby mi vedeli vypracovať cenovú ponuku...pani bola veľmi zlatá a ochotná..konečne aspoň niekto, lebo v poslednom čase sa stretávam len so samou neochotou...a hlavne na úradoch...ide ma z toho poraziť...no tu pani so Sapeli bola fakt veľmi príjemná, som rada, že si mi ich poradila..som ešte zvedavá akú dajú cenu a podľa toho sa rozhodneme..

Poslať Napísal: 24 Mar 2021, 08:32 

bereska zdravim ta, mozem vediet, ci uz mas od nich cenovu ponuku? dakujem

Poslať Napísal: 29 Mar 2021, 12:51 

jasne aliver, uz dlho mam od nich cenovu ponuku a uz sa nam dvere aj vyrabaju u nich :) :) ...preco sa pytas?..chces vediet, kolko nas vyjdu?..

Stránka 2 z 5 [ Príspevkov: 47 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre