Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 9 z 10 [ Príspevkov: 93 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vlhkosť pivnice
 Poslať Napísal: 26 Jan 2021, 10:19 

no v prvom rade hladaj firmu ktora meria vlkost muru vrtom nie vlhkomerom! a podla toho uvids co ti vyhodi a ak bude aj z druheho konca slovenska tak jej napis oni su zvyknuti chodit aj mimo okres a oni moze hoci je zakaz vychadzania.skus pozriet aj tu firmu co ti odporucila Diddi nic za to nedas, treba sadnut za comp a hladat nic ine ti nezostava

Poslať Napísal: 27 Jan 2021, 11:40 

Zabralo mi to vela casu ale asi som nasiel firmu co by mi to zmerala tym ze navrtaju do muru, vcera vecer som im pisal tak cakam na odpoved dufam ze sa mi dnes ozvu a poradia popripade rychlo pridu

Poslať Napísal: 01 Feb 2021, 11:40 

a koho si nasiel teda? dufam ze uz boli u teba a mas po probleme :) ak nie vyskusaj aspon nieco volno predajne co by mohlo pomoct

Poslať Napísal: 02 Feb 2021, 08:58 

Ahoj, uz je to v stadiu riesenia, este v piatok ma kontaktovali a pozajtra pridu na obhliadku a podla toho aku vlkost nameraju sa bude hladat riesenie, musel som vystahovat zenu s detmi lebo vsade bolo citi vlko a deti zacali mat plny nos tak su zatial u svokry kym sa problem neodstrani

Poslať Napísal: 04 Feb 2021, 15:41 

tak to je dobre ze odisli veru ale nechal si to zajst prilis daleko ked to dospelo do takeho stavu :/ a uz boli teda u teba? lebo sa to natahuje ci to pride len mne tak? som zvedavy co ti povedia a hlavne ako dlho bude trvat kym to bude v norme a bez plesni a vlhka

Poslať Napísal: 16 Feb 2021, 16:32 

ale zase necakaj ze to zmizne zo dna na den, to bude dlhsi proces, keby to vybavis okamzite tak je to lahsie aj pre tu firmu a hlavne pre teba

Poslať Napísal: 04 Mar 2021, 09:29 

necakam, ale vies co je to na velmi dobre ceste, uz je to asi skoro 2 tyzden co tu boli ti chalani a spravili mi to a rozdieli veru vidim a hlavne citim. uz aj zena s detmi su doma a hned ako prisli citli rozdiel a to bolo po tyzdni co to spravili :)

Poslať Napísal: 05 Mar 2021, 10:20 

a cxo ti s tym teda spravili, ked tak rychlo je s tym pokoj? teda z casti ?

Poslať Napísal: 11 Mar 2021, 10:35 

vola sa to eurokristal metoda,zavru ten mur horizontalne aj vertikalne takym naterom a od neprepusti vodu, na ich stranke najdes presny postup a ako dlho trva kym to bude 100% istota, ze sa vlho uz neobjavi, obo sa to tazko pise ako to funguje

Poslať Napísal: 12 Mar 2021, 09:21 

a este sa s tym bude nieco robit? ci to je vsetko? lebo si pisal z casti je to, to mam ako tomu chapat?

Stránka 9 z 10 [ Príspevkov: 93 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre