Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 7 z 8 [ Príspevkov: 74 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: radiatory
 Poslať Napísal: 12 Jan 2021, 10:06 

Dakujem, urcite si pozriem ten link, uz som pevne rozhodnuty ze ideme elektrickych radiatorov ,pozeral som tarify elektiny a bude to lacnejsie a hlavne zena je proti plynovemu, ma strach ze by sa nieco mohlo udiat

Poslať Napísal: 13 Jan 2021, 10:12 

o tych ich radiaroch som cital ale skusenost nemam no vyzera to dobre ak to tak funguje naozaj asi su tam aj o nieco mensie tepelne straty

Poslať Napísal: 14 Jan 2021, 10:13 

no svokrovci ich majú dokonca aj v kupelni lebo nevsakuju vlkost oni su velmi spokojni s nimi lahke ovladanie ziadne starosti a maju teplucko a zaruka 30 rokov no nekup to

Poslať Napísal: 18 Jan 2021, 12:27 

Pozeral som tu interclimu aj uz mam spisane vsetko co by som od nich chcel a velmi uvazujem nad tymi radiatormi ked som ich porovnal s inymi vysli mi ako tie najlepsie svojou vysokou akumulacnou schopnostou

Poslať Napísal: 20 Jan 2021, 09:13 

mohol by mi prosím niekto vysvetliť v čom sú tieto radiátory iné ako klasické elektrické riadátory, fungujú na nejakom inom princípe?

Poslať Napísal: 22 Jan 2021, 10:56 

ono je to hlavne v tom ze tento radiator sála teplo do priesoru nie k plafonu, cize mas rovnomerne rozvrstnenie teplot, tazko sa to pise ale oni tam maju obrazok ako tie radiatory funguju , tam to pochopis uplne najlepsie mas tam aj vyhjody a nevyhody

Poslať Napísal: 26 Jan 2021, 09:59 

ja som ich studoval aj zapojit by som ich vedel len neviem ci robia motaz oni alebo si ich mozem nahodit sam, vies ci nepotrebujem nejaky doklad ze ich montoval elektikar, nevies poradit ?

Poslať Napísal: 28 Jan 2021, 11:38 

no svokrovcom to montoval znamy no on je eletrikar ci k tomu treba papier neviem ale ja by som sa do toho nepustal, ja si po doma urobim kadeco ale do eletriny sa nepustam radsej. Ono to nebude urcite draha montaz a neviem ci to stoji zato aby som tam nieco pokazil alebo aby ma skopalo

Poslať Napísal: 16 Feb 2021, 22:40 

Dakujem zavolam teda rasej elektrikara alebo sa opytam ich ci robia aj montaze, uz je vssetko nachystane a vcera som ich objednal tak dufam ze vsetko prebehne v poriadku lebo toto centralne kurenie je fakt na nic, uz len radiatori a mozme sa vratit spat do bytu

Poslať Napísal: 24 Feb 2021, 15:51 

mate niekto skusenost v vymenou elektrickych radiatorov? Mama ma v dome elektricke endura a uz im dochadza zivotnost 1 uz odisiel uplne a dalsie 2 dozivaju, chcel by som ich vymenit za nejake novsie modely

Stránka 7 z 8 [ Príspevkov: 74 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre