Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 20 z 20 [ Príspevkov: 197 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 22 Jan 2021, 19:35 

My sme tiež dlho rozmýšlali, že aké dvere si dáme do bytu a nakoniec mi kolega v robote odporučil tieto vchodové dvere, že im má tiež doma a zatial je maximálne spokojný. Dávaju na ne aj 12 ročnú záruku, čo je podľa mna super. Konkrétne máme tie 06

Poslať Napísal: 08 Feb 2021, 10:35 

My sme vchodové dvere dávali hliníkové bezpečnostné ale do domu interiérové sme dávali od Sapeli (som si všimla, že sa tu bavíte o tejto značke) a sme s nimi spokojní. Sú krásne, úžasné ;)

Poslať Napísal: 09 Feb 2021, 12:44 

-haidy ake konkrétne od nich máte?Môžeš pridať nejaké fotky.my uvažujeme nad posuvnými a videla som,že už aj skryté koľajničky existujú,len sa trochu obávam ceny.neviete náhodou niekto,čo také dvere môžu stáť?-

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 09:25 

annka tak ak ide o nejakú novinku, ktorú ponúkajú, tak jednoznačne ceny budú vyššie.. ešte som to nepozeral, ale idem to kuknúť. a ak potrebuješ rýchlo vedieť cenu, tak ich kontaktuj, veď teraz všetci robia len buď telefonicky alebo cez e-mail.. za to nič nedáš, aspoň budeš vedieť cenu.

Poslať Napísal: 16 Feb 2021, 16:16 

Chaloši a dámy zdravím vás..Viete mi poradiť dobrú predajňu/výrobcu, kde by som zohnal kvalitné bezpečnostné dvere, ktoré by potrápili zlodeja???...Za akýkoľvek tip vopred ďakujem!

Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 15:21 

@augo záleží hlavne od toho, či chceš plastové alebo hliníkové dvere, hm?

Poslať Napísal: 03 Mar 2021, 12:48 

Práve že by sme chceli drevené, či také nikto nevyrába??...Keby chceme plastové alebo hliníkové, tak to nie je problém, takých firiem je dosť..

Stránka 20 z 20 [ Príspevkov: 197 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre